Feşmekan

CaffèNero Nişantaşı’nda

Nişantaşı, CaffèNero’nun yeni kahve evi deneyimiyle tanışıyor

CaffèNero, yeni kahve evi deneyimi yaklaşımıyla misafirlerini ağırlayan ikinci mağazasını İstanbul’un Nişantaşı semtinde hizmete soktu.

Yeni kahve evi konseptinin ilk örneği olan CaffèNero Bebek’te olduğu gibi bulunduğu semtin kültürel dokusuna özel olarak tasarlanan CaffèNero Nişantaşı, endüstriyel mimari öğeleri birleştiren eklektik tasarımıyla misafirlerini ağırlıyor.

Özgün tasarımından kaynaklanan mimari atmosferiyle her CaffèNero misafirinin kendinden bir şeyler bulabileceği özel alanlar sunan mağaza, yeni konsept gereği mağazada günlük ve taze olarak hazırlanan yepyeni yiyecek seçenekleri, baristaların hizmetlerine yansıyan ustalıklarıyla CaffèNero’ya has, farklı bir kahve evi deneyimi sunarak kahve tutkunlarının hayatına keyif katıyor.

Premium İtalyan tarzı kahvesini birbirinden eşsiz lezzetlerle birlikte sunan CaffèNero, yeni kahve evi deneyimini yansıtan ikinci mağazasını İstanbul Nişantaşı’nda açtı. Kurum felsefesinin merkezinde yer alan artizan kahveciliği bir üst seviyeye taşıyarak misafirlerine farklı bir kahve evi deneyimi sunan CaffèNero, yepyeni kahve evi konseptini taşıyan ilk mağazasını, geçtiğimiz aylarda Bebek’te hayata geçirmişti.

CaffèNero Nişantaşı’nda

CaffèNero Nişantaşı, konseptin ilk göz ağrısı CaffèNero Bebek’te olduğu gibi bulunduğu semtin kültürel yapısına uygun olarak, özenle hazırlandı. Semt sakinlerinin modern ve kentli ruhunu yansıtan mağaza, endüstriyel mimari öğeleri birleştirerek eklektik tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

CaffèNero Nişantaşı, özgün mimari ve dekoratif detaylarının yanı sıra taşıdığı yeni kahve evi deneyimi özellikleriyle de fark yaratıyor. Mağaza, günlük ve taze olarak mağazada hazırlanan kaliteli ve lezzetli yeni yiyecek seçenekleri ve baristaların hizmetlerine yansıyan ustalıklarıyla klasik kahve evlerinden ayrılarak kahve tutkunlarına benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Geçmişten bugüne Türkiye’de modanın kalbinin attığı en önemli merkez konumundaki Nişantaşı’nın yenilikçi yapısı ve kendine özgü dokusundan ilham alan tasarımcılar, bu özelliklerin mağaza atmosferinin tüm detaylarında kendini göstermesi ve misafirleri çepeçevre sarmasına özen gösterdi. İki katlı geniş bir mekana yayılan mağaza, tasarımından kaynaklanan bu özelliği ile her CaffèNero misafirinin kendinden bir şeyler bulabileceği özel alanlar sunuyor. Ahşap işçiliğin ön plana çıktığı giriş kapısı ve ahşap işlemeli duvar kaplamalarıyla misafirleri karşılayan mağaza, camekanlı bir gazeboyu andıran ve kolonyal mimari özellikleri taşıyan yüksek tavanlı kış bahçesi ile şehrin içerisinde adeta egzotik bir vaha yaratıyor. Kentin trafiği ve gürültüsünden kaçmak isteyen misafirlerini binanın arka cephesinde yer alan yemyeşil bahçesinde ağırlayan CaffèNero Nişantaşı, Valikonağı Caddesi’ni ve Nişantaşı’ndaki cıvıl cıvıl hayatı seyretme olanağı sunan üst kat ön cephesindeki boydan boya penceresiyle de şehrin hareketinden uzak kalmak istemeyen kahve tutkunlarına keyifli bir ortam sağlıyor.

CaffèNero Nişantaşı’nda

Dünyanın her yerinden en iyi kalitede çekirdekleri toplayarak kendi Kavurma Merkezi’nde titizlikle kavurması ve ustalıkla hazırlanan geleneksel İtalyan tarzı kahveleriyle tanınan CaffèNero’nun Nişantaşı mağazasında, ustalıkla hazırlanan kahvelerin yanı sıra özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanan, günlük ve taptaze yiyeceklerden oluşan yepyeni yiyecek seçenekleri sunuluyor. Yeni kahve evi konsepti gereği, artizan sandviçler mağazada baristalar tarafından taze olarak hazırlanırken, Nişantaşı mağazası özelinde zengin kahvaltı tabağı, ekmek üstü lezzetler, sağlıklı atıştırmalıklar ve müsliler enfes yiyecek seçeneklerine eşlik ediyor.

Yeni kahve evi konseptini yurt genelinde yaygınlaştırmaya hızla devam ettiklerini vurgulayan CaffèNero Türkiye CEO’su Ahmet Yanıkoğlu, “CaffèNero olarak aslında uzun yıllardır Nişantaşı’nda misafirlerimizi ağırlıyoruz. Nişantaşı sakinlerinin markamıza gösterdiği yoğun ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Semt halkının bizi böylesine sevip kucaklaması yeni kahve evi deneyimimizi bir an önce Nişantaşı’na taşımayı gerektiriyordu. CaffèNero Nişantaşı’nın açılışıyla gösterilen bu yoğun ilgiye karşılık semt sakinlerine bir armağan vermek, onlara özel, daha farklı ve özgün bir mekanda, CaffèNero’ya has hizmet yaklaşımımızla misafirlerimizi ağırlamak istedik” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen görünen karakerleri girin. *

Başa dön tuşu
Kapalı