Pazartesi , Mayıs 27 2019
Home / Sanat / Evanescence geliyor

Evanescence geliyor

Evanescence, 13 Eylül Cuma günü İstanbul Volkswagen Arena sahnesinde hayranlarıyla buluşacak

Kuruculuğunu Amy Lee’nin üstlendiği, iki Grammy ödülü sahibi başarılı rock grubu Evanescence, uzun bir aradan sonra Avrupa turnesi kapsamında 13 Eylül Cuma günü İstanbul Volkswagen Arena sahnesinde hayranlarıyla buluşacak. 2017 ve 2018’de gerçekleştirdiği “Synthesis Live” turnesini takiben gerçekleşecek Avrupa ayağı, güçlü ve kapsamlı bir canlı orkestra ile Evanescence’in kendine özgü tarzına ve köklerine bir dönüş niteliğinde olacak. 1 Eylül’de İsviçre’de başlayacak olan turne, 26 Eylül’de Rusya’da son bulacak.

2016 ve 2017’deki konserlerinin ardından Evanescence, “Synthesis” albümünün o zamana dek yaptığı en iddialı albüm olduğunu vurgulayarak, albümün yapım aşamasında olduğunu müzikseverlerle paylaşmıştı. Albümün yayımlanmasıyla birlikte Billboard Top 200’de 8. sıraya, Debut Independent Album, Current Rock Album ve Debut Rock Album listelerinde de 1. sıraya yükselmiş, Rolling Stones ve benzeri dergilerden de övgü dolu yorumlar almıştı.

Meet and greet, soundcheck izleme fırsatı ve özel tanıtım ürünleri içeren VIP paketlerinin kısıtlı sayıda satışa sunulduğu İstanbul Volkswagen Arena konserinin biletlerine şimdi Stubhub’dan sahip olabilirsiniz.

About Ufuk Bağan

Ufuk Bağan

Check Also

Melis’ten “Kum”

Melis’ten “Kum”

Melis Güven yazın ritmini “Kum” adlı yeni teklisiyle yayımladı Melis Güven, yeni teklisiyle kendini arayanların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen görünen karakerleri girin. *