Sağlık

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne Dr. İlhan Kadıoğlu atandı

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde devir teslim töreni gerçekleşti

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr. İlhan Kadıoğlu’nu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen devir teslim törenine İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney’in yanı sıra Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Faruk Demirhan, Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Öztürk Kupşen, Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Gökhan Nalbant ve Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Eray Ünaldı katıldı.

Törende konuşan İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, “Gebze ilçemiz nüfusu ve potansiyeli bakımından bizim için önem arz ediyor. Dr. İlhan Kadıoğlu, daha önce Darıca İlçe Sağlık Müdürü olarak da önemli hizmetler gerçekleştirmiş, insan ilişkileri kuvvetli, sosyal ve mesleki becerileri yüksek bir arkadaşımız. Bizde İl Sağlık Müdürlüğü olarak yapacakları çalışmalarda her zaman yanlarındayız ve desteğe hazırız. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyor, hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne Dr. İlhan Kadıoğlu atandı

GEBZE’YE ÖNEMLİ SAĞLIK YATIRIMLARI

Gebze’de Birinci ve İkinci Basamak Sağlık Hizmetleri konularında birçok projenin yürütüldüğünü söyleyen Ergüney, “Belediyemizle yaptığımız protokole istinaden Gebze’nin merkezine bir Sağlık Kompleksi inşa edilecek. Gayet modern yapıda olacak bu tesiste merkezi otopark, sağlıklı hayat merkezi, aile sağlığı merkezi, 112 istasyonu, verem savaş dispanseri, her türlü laboratuar, radyoloji hizmetleri ve KETEM’ler gibi önemli birimler yer alacak. Yine Gebze Mutlukent Mahallesi’nde benzer hizmetlerin yanı sıra bünyesinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini de bünyesinde barındıracak olan bir sağlık kompleksi planlamamız şu anda proje aşamasında. İnşallah proje bitiminden sonra inşaat ihalesine çıkılacak.

Yatak sayısı 200’den 400’e çıkarılan Gebze Fatih Devlet Hastanesi ise her geçen gün hizmete giren yeni ünite ve birimler ile vatandaşlarımıza önemli hizmetler sunuyor. Önümüzdeki aylarda Sağlık Bakanlığımız tarafından yapılacak atamalarla hastanemizdeki uzman hekim ve hemşire sayısı da arttırılacak. İl Sağlık Müdürlüğü olarak özellikle yatırımlar ve sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi alanında; birinci basamağın kalkındırılması, koruyucu hekimliğin güçlendirilmesi, sağlık taramalarının daha efektif hale getirilmesi konularındaki önemli çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne Dr. İlhan Kadıoğlu atandı

“EN İYİ HİZMETİ VERECEĞİZ”

Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İhan Kadıoğlu ise, “İl Sağlık Müdürümüze bizleri bu göreve layık görmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Gebze bölgesinde 45 yıldır ikamet eden biri olarak bölgeyi iyi biliyor, yakından tanıyorum. Gebze 380 bin nüfuslu ve büyük potansiyele sahip bir ilçe. Bizler ekibimizle birlikte İl Sağlık Müdürlüğümüzün de desteğiyle bölge halkına en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Bugün burada olmalarından dolayı Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Faruk Demirhan’a, Başkan Yardımcısı Öztürk Kupşen’e, Başhekimler Dr. Gökhan Nalbant’a ve Dt. Eray Ünaldı’ya çok teşekkür ediyor, herkese saygılar sunuyorum” dedi.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı