Siyaset

Güneş ve Tarhan’dan, Hürriyet’e ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve 24. Dönem CHP milletvekillerinden Hurşit Güneş de Başkan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Yoğun bir seçim süreci yaşadık. Fatma Başkanımız, İzmit için çok güzel projeler ve çok güzel hizmetler yapacaktır. Belediyecilik sosyal demokratların işidir. İzmit, CHP’nin gözbebeği olacak. Fatma kardeşimizin bu bayrağı daha ileriye taşıyacağına inanıyorum. Sosyal, kültürel, tarihi ve sanat alanında çok güzel projeler üreteceğine, bu başarılı sürecin başka ilçelerde de CHP’nin iktidarlığının sembolü olacağını düşünüyorum. Yol arkadaşım Fatma Kaplan Hürriyet’e başarılar diliyorum” dedi.

Fatma Kaplan Hürriyet’i İzmit Belediye Başkanlığı’nda görmenin kendileri için büyük mutluluk olduğuna dikkat çeken eski milletvekillerinden Hurşit Güneş de  “İzmit’te Cumhuriyet Halk Partisi bir başlangıç yaptı ama daha bitirmedi. 2024’te bunun tamamlanmasını bekliyoruz. Önümüzde 2024 var. 2024’te Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni de almak istiyoruz ve de alacağız. Toplum buna hazır. Kocaeli’nin daha iyi hizmetlere ihtiyacı var. Partimiz ve partililerimiz hazır. İzmit’te yapılabileceğini gösterdik ve Kocaeli’nde de yapılabileceğini göstereceğiz. Fatma Hanımın önünde zorlu bir görev var. Kendisine güveniyor ve başarılı olacağına da inanıyoruz” diye konuştu.

neş ve Tarhan’dan, Hürriyet’e ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de ziyaretler için Tarhan ve Güneş’e teşekkür ederek, “Siyasi  büyüğümüz  Hurşit Güneş’in her zaman olduğu gibi seçim kampanyasında da ciddi bir desteğini gördüm, kendisine  teşekkür ediyorum.  TBMM’de birlikte görev yaptığım Tahsin Tarhan’a de teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde seçim kampanyamıza da ciddi destek verdi. Birlikte çalıştık ve birlikte başardık. Bu desteğe ve güvene layık olacağız. İzmit’te güzel işler başaracağız” dedi.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen görünen karakerleri girin. *

Başa dön tuşu
Kapalı