Siyaset

Hürriyet’ten teşekkür kahvaltısı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet verdiği kahvaltıda partililerine teşekkür etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet dün sabah Lastik Iş Sosyal Tesisleri’nde verdiği teşekkür kahvaltısında CHP’lilerle bir araya geldi. Kahvaltıya CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit İlçe Başkan Vekili Dalistan Filiz, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök, İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Akbulut, il ve ilçe yöneticileri, mahalle temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

“Kazanan evlatlarımızın geleceği”

Başkan Hürriyet seçimlerde canla başla çalışan tüm partililerine teşekkür ederek, “Seçimleri kazandık ama bunu bir zafer olarak görmemeliyiz. Artık Türkiye siyasetinde sevgi diline ihtiyaç var. Hoşgörüye, iyi niyete, anlayışa ve herkese kucak açmaya ihtiyacımız olduğunu, bize seçim sonuçları gösterdi. Hiçbir seçimin kazananı, kaybedeni yoktur. Kazanan her zaman demokrasi ve evlatlarımızın geleceğidir” dedi.

Hürriyet’ten teşekkür kahvaltısı

“Mücadeleyi bırakmamak lazım”

Başkan Hürriyet, “Seçimleri kazanmak yetmez. Asıl işimiz bundan sonra başlıyor. Kocaeli’de İzmit’i kazanmak hepimiz için umut oldu. Doğru hareket ederek, kazanabileceğimizi gördük. Bu dönem insanlara dokunarak AK Parti’nin iktidar gücünü geride bıraktık. 15 yıl sonra güzel bir mücadele ile sizlerin de katkısıyla kazandık. Bu mücadeleyi hiçbir zaman bırakmamak gerekiyor. Bugünden itibaren seçim olacakmış gibi aynı seferberliği, devam ettirmemiz gerekiyor”

Hürriyet’ten teşekkür kahvaltısı

“Daha fazla başkan adayımız olmalı”

Eksikliklerimizi de görmemiz lazım. Şu anki hedefimiz İzmit’i en iyi şekilde yönetmek. İyi bir belediyecilik örneği sergileyerek diğer ilçelerimize örnek olmak. Beni Büyükşehir ya da İzmit Belediyesi adayı olarak görerek, nasıl olsa adayımız var diyerek rehavete kapılmayın ve içinizden adaylar çıkacak şekilde çalışmalara devam edin. Rehavete kapılarak yapılacak çalışmalardan medet ummayalım. Benim bir dahaki dönem aday olmayacakmışım gibi çalışmalara devam etmelisiniz. Önümüzdeki seçimlerde Büyükşehir dahil olmak üzere çok sayıda değerli başkan adaylarımız da çıkmalı” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı