Feşmekan

Kaff Coffe & More hizmete girdi

Açılışta misafirlere Çerkezlerin özgün lezzetlerinden haluj ikram edildi

İşletmeciliğini Mehmet – Murat Toker kardeşlerin üstlendiği ve geçtiğimiz günlerde hizmete giren Kaff Coffee & More adlı mekanın açılışı Kocaelili siyasetçi, bürokrat ve STK’lı yöneticilerden oluşan seçkin davetlilerin katıldığı bir törenle gerçekleştirildi.

İzmit’te yeme içme sektörüne yeni bir solukla merhaba diyen Kaff Coffee & More isimli mekanın geçtiğimiz cumartesi günü yapılan açılışına Kocaeli’nin önemli isimleri katıldı. AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ın açılış kurdelesini kestiği törene, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Büyükşehir Belediyesi Gen. Sek. Yrd. Ali Yeşildal, Bekirpaşa Belediyesi eski Başkanı Abdullah Göktürk, Lastik-İş Şube Başkanı Yusuf Bayraktar, İŞKUR İl müdür yardımcıları Nurullah Horel, Engin Gülmez ile Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Başkanı Erdal Çatan, Kocaeli Abhaz Kültür Derneği Başkanı Hasan Konca,  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Bağımsız adayı Av. Doğan Duman, DP Karamürsel Belediye Başkan adayı Atilla Hatipoğlu’nun yanı sıra Uzuntarla Adige Kültür Derneği Başkanı Sedat Yenişen, Kocaeli Dostluk Kulübü Başkanı Şamil Devrim, Kartepe Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Erol Arutan, Sakarya Maksudiye Köyü Kadın Dayanışma Derneği, Ketenciler Köyü Müzik grubu ve çok sayıda davetli katıldı.

Kaff Coffe & More hizmete girdi

Kaff Coffe & More hizmete girdi

İzmitlilerin sosyal yaşamının yeni adresi olma iddiası ile kapılarını açan Kaff Coffee & More, Karabaş Mahallesi, Hafız Binbaşı Caddesi, No: 20/22 adresinde, saat 08.00- 24.00 arası hizmet veriyor. 120 kişi kapasiteli mekanın tasarımı ise iç mimar Mehmet Toker tarafından yapıldı.

Kaff Coffe & More hizmete girdi

Kaff Coffe & More’un menüsünde, kahvaltı servisi, aperatif atıştırmalıklar, lezzetli tatlılar ile dünya ve Türk kahvesi çeşitleri bulunuyor.  Ayrıca mekanda özel toplantılar için ayrılmış bölümler de mevcut.

Kaff Coffe & More hizmete girdi

Kaff Coffe & More hizmete girdi

Kaff Coffe & More hizmete girdi

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen görünen karakerleri girin. *

Başa dön tuşu
Kapalı