Pazartesi , Haziran 17 2019
Home / Sanat / “Mosso”lanmaya hazır olun

“Mosso”lanmaya hazır olun

Güçlü yorumu ile hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan Melek Mosso, şimdi de yeni teklisi ile dinleyiciyle buluşuyor

Sony Music etiketiyle yayınlanan “Sarıla Sarıla”nın sözü Melek Mosso, bestesi Melek Mosso ve Kaan Karataş imzası taşıyor.

“GölgenYeter” ve “Kedi” şarkıları ve “Vursalar Ölemem”, “Keklik Gibi” yeniden yorumlarıyla da ilgiyi üzerinde tutan Melek Mosso, “Sarıla Sarıla”da farklı bir müzikal lezzet sunuyor. Düzenlemesini Sabi Saltıel’in yaptığı şarkı ile kendine has yorumunu sunan sanatçı, yine dikkatleri üzerine çekecek.

Sanatçı, “Sarıla Sarıla”nın klibinde ise çok renkli bir dünyaya davet ediyor.Yönetmenliğini ve sanat yönetmenliğini Anıl Can’ın üstlendiği klipte görüntü yönetmenliğinde Eren Yıldız imzası dikkat çekiyor.

Bir çiftin sıradan bir gününü anlatan klip, duygularımızın dijital çağa yenik düşüşünü, robotlaşmayı, iletişimsizliği ele alıyor. Amerikan rüyası mutlu çift kavramını alaya alan klipte, günümüz dejenere ilişkilerine bir gönderme de görüyoruz.

 

Sosyal medya için süslenip hazırlanmış mekanlarda yaşadığımız mutsuzlukları, ilgisizlikler ve kalp kırıklıkları da mizahi bir dille aktarılıyor.

Melek Mosso’nun yeni çalışması bugün tüm dijital platformlarda ve pop art bir dünyayı yansıtan klibi de sanatçının Vevo kanalında yayında.

 

 

 

About Ufuk Bağan

Ufuk Bağan

Check Also

Ateş, performansıyla büyüledi

Ateş, performansıyla büyüledi

Kuklacı, yazar Metin Ateş “İzmit Buluşmaları”na damga vurdu Dumert Medya sahibi Duygu Mert’in bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen görünen karakerleri girin. *