Pazartesi , Mayıs 27 2019
Home / Moda / Network’te sonsuz bahar

Network’te sonsuz bahar

NetWork İlkbahar/Yaz 2019 sezonunda bitmeyen bir bahar hayali kurdu

Yeni kampanyasında baharın hissettirdiği uyanışı ve yaşam enerjisini bir kapsülde saklayabilmenin hayalini anlatan NetWork, sezona güçlü bir başlangıç yaptı.

Moda sektörünün öncü markalarından NetWork geçtiğimiz sezonlarda geçekleştirdiği ilgi çekici kampanyalarına bir yenisini ekledi. İlkbahar/Yaz 2019 sezonunun iddialı kampanyası için çekilen reklam filmi modern hayatın yoğunluğuna inat, umut dolu ve bitmeyen bir baharın hayalini kuruyor.

Soğuk kışın ardından ruhlara çiçek açtıran bahar mevsimiyle uyanan canlı hisleri bir kapsülde saklamanın hayali.

Rafineri reklam ajansının imzasını taşıyan kampanya filminin yönetmen koltuğunda Emir Eralp oturuyor. Kampanya fotoğrafları ise Emre Güven’in objektifinden çıktı. Styling’i Mahizer Aytaş’ın üstlendiği kampanyanın yüzleri ise başarılı modeller Kim Noorda ve George Barnett.

NetWork İlkbahar/Yaz 2019 kadın koleksiyonunda püsküllü triko ceketler dikkat çekerken animal ve floral desenler de sezondaki iddiasını ortaya koyuyor. Erkek koleksiyonunda ise siyah, gri ve beyazın uyumlu rutini, pembenin sofistike enerjisiyle kırılırken, baskılı tişörtler, lazer kesim detaylar ve esnek deri montlar ise stil sahibi erkeklere ilham veriyor.

Network’te sonsuz bahar

 

About Ufuk Bağan

Ufuk Bağan

Check Also

Avantajlı yaz sezonu alışveriş

Avantajlı yaz sezonu alışveriş

Avantajlı ve ayrıcalıklı yaz sezonu alışverişinin tam zamanı Tüketiciler bu hafta sonu planlarını Boyner’in merakla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen görünen karakerleri girin. *