Moda

NGSTYLE, artık sadece Morhipo.com’da

Sezon trendlerini özgün bir şekilde işleyen, zamansız klasikleri kendine göre yorumlayan NGSTYLE’ın yeni koleksiyonları yalnızca Morhipo.com’da müşterileriyle buluşuyor

Kendine ait özel markalarıyla moda tutkunlarının trendlere kolayca ulaşabilmesini sağlayan Morhipo.com;modern, şehirli, stil sahibi kadının markası NGSTYLE ile moda tutkunlarına yeni bir heyecan sunuyor. Bundan böyle markanınkoleksiyonları sadece modanın e-ticaretteki adresinde yer alıyor.

İşbirliği hakkında değerlendirme yapan Morhipo.com Genel Müdürü Şule Kuban, “Morhipo.com olarak modayı takip etmeyi seven, oldukça sadık ve yenilikleri çok çabuk kucaklayan bir müşteri tabanımızvar. Müşterilerimiz hizmet kalitesine ve deneyime çok önem veriyor. Sevdiği, sadece kendine özel markaları da yine sevdiği kanaldan büyük bir sadakatle alıyor. NGSTYLEile yaptığımız ortak kampanyalarda müşterilerimizin büyük beğenisi ve talebiyle karşılaştık. Nazlı Gürer Aldıkaçtıile markayı tamamen online’a ve Morhipo.com’a adapte etmek için birlikte çalışmaya karar verdik. Artık Morhipo.com müşterileri tüm Türkiye ve yurtdışı sitelerimizde markayla buluşacak” dedi.

NGSTYLE markasının yaratıcısı Nazlı Gürer Aldıkaçtı ise yaptıkları işbirliği hakkında şu ifadeleri kullandı: “E-ticaretin gelişmesi, kullanıcıların interneti benimsemeleri ve mobil ticaretin yükselmesiyle birlikte perakende sektörü artık çok farklı bir döneme girdi. Sürdürülebilir bir başarı yaratmak markamız için bugüne kadar çok önemli oldu. Değişen pazar ve müşteri dinamikleri çerçevesinde online’a adaptasyon sürdürülebilirlik açısından değerli ve gerekli. Bu nedenle Morhipo.com’un işbirliği talebini olumlu değerlendirdik. Markamızın web kanalına uyarlanması ve internet üzerinden alışveriş eğilimi yüksek moda müşterisiyle buluşmasında Morhipo.com çok değerli bir kanal ve marka olacak.Modadaki uzmanlığı, doğru moda markalarını doğru şekilde konumlandırması, modadaki yenilikleri sürekli ve özenli bir şekilde müşterileriyle buluşturması nedeniyle Morhipo.com markamızın tercihi oldu”

NGSTYLE ilkbahar-yaz koleksiyonuyla modern ve stil sahibi kadınların tercihi olacak.Toprak tonların yanı sıra nüde ve pastel renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda hem gündüz hem akşam kullanımına uygun krep bluz ve gömlekler, saten elbiseler ile pliseli etekler yer alıyor. Sade, minimal ama çarpıcı bir stil için birbirleriyle kombinlenebilen parçalar; keten pantolonlar, astarsız ceketler, baharlık ince trikolar ve tiril tiril elbiseler de yine koleksiyonda başrolde.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen görünen karakerleri girin. *

Başa dön tuşu
Kapalı