Rüstem Özata

Sen ne yaptın Fatma Kaplan Hürriyet?

İzmit’te son günlerde iki iddialı partinin seçim ofisinin açılışı oldu

Cumartesi yürüyüş yolunun en yoğun olduğu saatlerde AKP’li Azize Sibel Gönül’ün seçim ofisi açılışı olduğu ve AKP ve MHP’nin tam kadro katıldığı, genel merkezden de Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın da bulunduğu, AKP ve MHP’nin çok önem verdiği yürüyüş yolu seçim ofisi açılışından önce, Bremen mızıkacıları saatler önce yürüyüş yolunda açılış için yaptıkları şovlar, onca yapılan ikramlara rağmen istediklerini bulamamışlardır, sanırım ki biraz morallerini bozdu.

Fakat pazar günü CHP’nin Fatma Kaplan Hürriyet’in, Leyla Atakan Caddesi üzerindeki SKM açılışının, gerçekten açılıştan ziyade oldukça coşkulu bir mitinge dönüşmesi, oraya gelen herkesin yüzündeki gülümseme ve umut dolu bakışları gördüğümüzde şunu söylemeden edemeyeceğim, Fatma Kaplan Hürriyet, sendeki ışığı insanlarla o kadar güzel vermişsin ki, ben de kendi kendime, ‘Sen ne yaptın Fatma Kaplan Hürriyet?’ dedim, belki de yıllar sonra İzmit.

İlk defa bu kadar coşkulu, istekli, ne istediğini bilen, birbirine kenetlenmiş, bir o kadar da belediye başkanlığını isteyen ve istediğini almak için kenetlenmiş bir kitle oluşmuş, yolun açık olsun Fatma Kaplan Hürriyet. Sen ve kadron bu işi bitirmiş görünüyor. Tabi ki bu kadrolara sonsuz desteğini tam kadro veren İYİ Parti’lilerin desteği de ayrı bir önem taşıyor. Tabi ki CHP’lilerin de aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda İYİ Parti adayı Sayın Dr. Serdar Kaman’ı sandıkta firesiz destekleyeceklerini gösteriyorlar,

Kalın sağlıcakla.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Lütfen görünen karakerleri girin. *Captcha loading...

Başa dön tuşu
Kapalı