Pazartesi , Haziran 17 2019
Home / Magazin / ŞİMDİ “RUBATO ZAMANI”

ŞİMDİ “RUBATO ZAMANI”

Rubato grubunun 2 sezondur başarıyla sürdürdüğü konuklu müzik programı; yepyeni formatı ve ismiyle Show TV ekranlarında başlıyor

Unutulmaz şarkıların başka bir tat ve yeni bir yorumla seslendirileceği program, çok özel konukları ve sohbetlerle zenginleşerek bayramın birinci günü Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Programın ilk konukları ise; Gökhan Tepe, Selami Şahin ve Suzan Kardeş.

Usta müzisyenler, Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdar, Özer Arkun ve Eralp Görgün’den oluşan Rubato grubu ve çok özel konukları; izleyicileri büyüleyecek canlı performanslarla herkesin özlediği bir müzik şölenine imza atacak.

Solo vokal ve çelloda Özer Arkun, ud, cümbüş, gitar ve solo vokalde Fatih Ahıskalı, klarnet, soprano saksafonda Göksun Çavdar ve bas gitarda Eralp Görgün’ün yer aldığı, muhteşem sahne enerjileri ve icralarıyla dinleyicilerini büyüleyen Rubato grubu, her bölümde özel konuklarıyla bir araya gelerek, izleyicilerini müzik türleri arasında bir yolculuğa çıkaracak. Rubato Zamanı Bayram Özel, Bayramın 1. Günü saat 20.00’de Show TV’de.

 

 

About Ufuk Bağan

Ufuk Bağan

Check Also

Birlikte oynadılar

Birlikte oynadılar

Buğra Gülsoy ve Serdar Ortaç, Vodafone Red için kamera karşısına geçti Vodafone’un reklam yüzü Buğra …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen görünen karakerleri girin. *