Feşmekan

Tavuk Dünyası Gölcük’te

Tavuk Dünyası  yeni şubelerle büyümeye devam ediyor

Tavuk Dünyası, Gölcük’te Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde açtığı şubesiyle Gölcüklü konuklarını da uluslararası ödüllere sahip lezzetleriyle buluşturmaya  başladı.

Tavuk Dünyası, daha önce restoranının bulunmadığı bölgelerdeyeni şubeler açarak kesintisiz büyümesine 2019’da da devam ediyor. Tavuk Dünyası, Kocaeli’nin farklı bölgelerinde yer alan şube yatırımlarına bir yenisini daha ekledi ve Gölcüklülerin sosyalleşme merkezlerinin başında gelen Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde açtığı restoranında konuklarını ağırlamaya başladı.

Gölcük’teki ilkrestoranı olarak hizmete başlayan bu yeni şubeyle birlikte Tavuk Dünyası, Kocaeli’nin merkez ve farklı ilçelerindeki restoranlarının sayısınıda9’açıkarmış oldu.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Gölcüklü misafirlerini ağırlamaya başlamış olmaktan dolayı büyük bir heyecan içinde olduklarını ifade ederek; “Kocaeli, markamıza yoğun yatırım talebi yapan illerden biri ve bu da bizi açıkçası gerçekten gururlandırıyor. Gölcük’te cadde restoranı olarak hizmet vermeye başlayan bu restoranımızla birlikte Kocaeli’nin farklı bölgelerindeki AVM ve caddelerinde toplam 9 şubemizle hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Gölcük’teki ilk şube yatırımımız olarak Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’ndekapılarını Gölcüklü konuklarımıza açan bu restoranımız Türkiye’deki toplam cadde şubelerimizin de sayısını 50’ye taşıdı.Yılın başından bu yana 10 farklı şehirde 10 yeni restoran açtık. Daha fazla lezzet severi ağırlamak ve lezzet noktaları haritamızı genişletmek adında 2019’un kalanında dayeni restoran yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Tavuk Dünyası Gölcük’te

Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’ Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.  3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan Şefin Tavası ve Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen görünen karakerleri girin. *

Başa dön tuşu
Kapalı