Spor

Olmadı Tahir Başkan

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in maça gelmesi,  Kocaelispor- Sakaryaspor Play off finaline büyük destek ve heyecan kattı

Gel görki! Kupa töreninde Fatma Kaplan Hürriyet kupa kaldırmaya çağrılmadı. Bu ayrımcılığı şiddetle kınıyorum.  Emeğini, yüreğini ortaya  koyan Fatma Başkan Kocaelispor  için çok büyük fedakarlıkta bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’ı;  taraftarlar olarak, Kocaeli halkı olarak kendisin yanında görmek isterdik. Kocaelispor’un kupasını her iki belediye başkanımızın kaldırmasını beklerdik. Hiç yakışmadı Tahir Başkan.

Kentimize mal olan Kocaelispor’umuz, bir seçim kampanyası değil. Başkanlar arasında da bir yarışma değil. Kocaelispor 2.Lig’e çıktığı zaman da ayrımcılık yapıldı, Fatma Başkan davet edilmedi. Kocaelispor taraftarları olarak, Kocaeli halkı olarak büyük üzüntü yaşandı.  O kupada Fatma Başkanımızın da hakkı var. Kocaelispor’umuzun üstünden kimse pay çıkarmasın. Bu camia büyük bir camia. Adamı rezil de eder vezir de. Kardeşce sevgiyi ve değerlerimizi paylaşmayı Kocaeli halkı hak ediyor. Kulübün borç batağından kurtulmak için çabaladığını, alternatif yapılanmalara gidildiği dönemde neredeydin Tahir Baskanım? Sonuna kadar Kocaelispor’un menfaatine çaba sarf eden Başkan Hürriyet, İstanbul Atatürk  Olimpiyat Stadı’nda  oynanan 2.Lig Play Off karşılaşmasını taraftar arasında izledi. Bu unutulmayacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu