Turizm

Hotels.com’dan sonbahar kaçamak alternatifleri

Okullar açıldı ve uzun yaz günlerinin de sonuna doğru gelinirken, sonbahar da yavaş yavaş ve emin adımlarla yaklaşıyor

Bu ise tek bir anlama geliyor:O da bir sonbahar kaçamağı planlama vaktinin geldiği…İster güneşli kaçamaklar, şehirde molalar,  isterse de sevdiklerinizle bir etkinlik olsun; Hotels.com™’dabu sonbaharda da herkes için bir şey var.

Jumeirah Beach Hotel, Dubai

Jumeirah Beach Hotel, sonbahar günlerinde ek D-vitamini arayanlar için, konuklarına el değmemiş kumsallar ve berrak sular sunan lüks bir tatil köyü. Otel, Dubai’nin merkezinde, görülecek yerlere ve alışveriş alanlarına kısa bir sürüş mesafesi uzakta yer alıyor. Dubai’deki bu otel, mükemmel bir deniz tatili ve şehir kaçamağı birleşimi için ideal bir alternatif.

Hotels.com’dan sonbahar kaçamak alternatifleri

The Winery Hotel, Stockholm

Sakin ve ‘lezzetli’ bir sonbahar kaçamağı için Stockholm şehir merkezine 5 dakika tren yolculuğu mesafesinde yer alan Solna’daki The Winery Hotel, leziz ve şarap tadımları ile eğitsel deneyimler sunuyor. Alışveriş tutkunları için İskandinavya’nın en büyük alışveriş merkezi ise 10 dakikadan daha kısa bir yürüyüş mesafesinde.

Hotels.com’dan sonbahar kaçamak alternatifleri

Break Sokos Hotel Flamingo,Vantaa

Sonbaharın serin günlerinde aktivite dolu bir aile tatili istiyorsanız Break Sokos Hotel Flamingo ideal bir seçim. Otel, ailelere eğlenceli saatler sunan Flamingo Eğlence Merkezi yakınlarında yer alıyor. Otel, aynı zamanda aralarında Fazer ziyaretçi merkezi, Heureka ve Haltia doğal koruma alanının da bulunduğu birçok etkinliğe kısa bir sürüş mesafesinde.

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı