Cemiyet Evde kal anons
Sanat

İstanbul Kainat Radyosu’dan KYÖD’de Konser

Etkinlikizi Kültürel Etkinlikler Platformu, İstanbul Kainat Radyosu ile 22 Ocak Çarşamba sanat severlerin gönüllerine dokunacak

İstanbul Kainat Radyosu’nun solistliğini Kardeş Türküler’in başarılı solistlerinden Feryal Öney üstleniyor. Hasan Kiriş yaylı tambur, Onurcan Çağatay trompet, Onur Nevşehir piyano, Hakan Gürbüz bas gitar çalıyor. Grup üyeleri aynı zamanda da vokal yapmakta. Grubun vurmalı çalgılarında ise Velican Sağdun ve Mehmed Mert Baycan var. İstanbul Kainat Radyosu kendilerini şu sözlerle anlatıyor: “Aslında bir olan bu alemi, kendi aleminden seyre gayret eden, Bağırmadan, sükunetle sohbet etmeyi seven; Bir ayağı Anadolu’da, diğer ayağı ile kainatı zevk eden bir ses kutusu İstanbul Kainat Radyosu.”

Dönemin Son Konseri

Etkinlikizi Kültürel Etkinlikler Platformu, yeni dönemde İzmit’te Caz Akşamları isimli konser serisi kapsamında, Standart A La Truc Project, Flapper Swing, Esra Kayıkçı Quartet, Jazz Sisters ile konserler gerçekleştirdi. Caz konserleri dışında Vedat Sakman ve Emin İgüs gibi farklı disiplinlerden değerli müzisyenleri ağırladığı bir konser daha gerçekleştirdi. Etkinlikizi,  caz konserlerine Kainat Radyosu konseriyle ara veriyor. Kainat Radyosu, başarılı bir dönemi tamamlayan Etkinlikizi’nin bu dönemki son konseri.

Konser KYÖD’de gerçekleştirilecek

Yarın (22 Ocak) Kocaeli Yüksek Öğretim Derneği (KYÖD)’de gerçekleştirilecek olan konserin biletlerini www.biletino.com adresinden ya da KYÖD gişesinden alabilir, Etkinlikizi sosyal medya hesaplarını takip ederek, konser, tiyatro ve söyleşilerden haberdar olabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı