EğitimGüncel

Kardelenli minikler Ata’sını andı

Kardelen Anaokulu’nun minik öğrencileri Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatında anarak emanetine sahip çıkacaklarını gösterdiler.

Gebze’de faaliyet gösteren Anaokulu ve Kreşi olan Kardelen Anaokulu’nun minik öğrencileri kendilerine başta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi bir çok armağan hediye eden Cumhuriyeti emanet eden Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatında anarak emanetine sahip çıkacaklarını gösterdiler.

Kardelen Anaokulu

Kardelen Anaokulu ve Kreş kurucusu Şükran Gümüş, 10 Kasım’ın her Türk evladı için büyük önem arz ettiğini ifade ederek, “Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedefleri doğrultusunda tam bağımsız bir Türkiye için evlatlarımızı yetiştirmeye gayret edeceğiz. Bu uğurda açtığı yolda ilerlemeyi kendimize şiar edineceğiz. Çocuklarımızla düzenlediğimiz programda şiirler okuduk. Atamızın hayat hikayesini ve mücadelesini yaşadığı zorlukları Milli Mücadele yıllarını bu ülkenin ne zorluklarla kazanıldığını öğrencilerimize görsel videolar eşliğinde izlettik.” dedi.

Kardelen Anaokulu ve Kreş kurucusu Şükran Gümüş

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı