Cemiyet Evde kal anons
Sanat

Kış Konseri beğenildi

Gölcük Belediyesi Konservatuarı Değirmendere Türk Sanat Müziği Korosu, Değirmendere Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği Kış Konseri ile büyük beğeni topladı

Gölcük Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında Gölcük Belediyesi Konservatuarı Değirmendere Türk Sanat Müziği Korosu, Değirmendere Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği Kış Konseri ile Türk Sanat Müziği severleri bir kez daha bir araya getirerek büyük beğeni topladı. Konsere Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu, AKP Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bilge Saral ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Kış Konseri beğenildi

KORO DAVETLİLERDEN TAM NOT ALDI

Şef Fuat Gürlük yönetiminde 2020 yılının Değirmendere’de ilk etkinliğini gerçekleştiren Gölcük Belediyesi Konservatuarı Değirmendere Türk Sanat Müziği Korosu Kış Konseri’nde birbirinden değerli 24 eseri başarı ile seslendirerek müzik severlerden bir kez daha tam not aldı. Konserde koro 11 eseri, solistler de 13 eseri başarıyla seslendirirken davetlilere sanat müziği ziyafeti çekildi ve koro ayakta alkışlandı. Müzikseverler yıllardır dinlenen bu güzel eserleri zevkle dinlerken, zaman zamanda şarkılara da eşlik etti.

Kış Konseri beğenildi

ORMANCIOĞLU, ŞEF GÜRLÜK’Ü TEBRİK ETTİ

Konser sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu, Şef Fuat Gürlük’ü başarılı konser için kutladı ve çiçek takdim etti. Şef Gürlük ise Başkan Yardımcısı Ormancıoğlu’na ve tüm katılımcılara kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı