Kültür

Marmara Yayla Şenliği’ne görkemli kapanış

Kocaeli Artvin Batum ve Havalisi Dernekleri Federasyonu’nun düzenlediği şenlik başladığı gibi mükemmel sona erdi

Yerel müzisyenler; Mürsel Akdemir, Özkan Hatinoğlu, Hikmet Korkut, Vira Cemal  ve Bağattin Kılıç sırasıyla sahne aldı. Sanatçılar, şenliğe katılanlardan tam not aldı.

Üç gün boyunca satılan biletlerin son gün çekilişleri yapıldı .Hediyeler sahiplerini buldu. Kendilerine hediye çıkan katılımcıların federasyon merkezine bir ay içerisinde müracaatları bekleniyor.

Şenliğin son gecesine İyi Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı ve yönetim kurulu üyeleri, Körfez Belediye eski başkanlarından Erhan Yenilmez, Türk  Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, Gürcistan Kocaelispor Kulübü Başkan ve sporcuları ile katıldı.

Marmara Yayla Şenliği’ne görkemli kapanış

 

Başkan Mikail Kalyoncu, tüm katılımcılara ve STK temsilcilerine, Kadın Kollarına ve Gençlik kollarına teşekkür etti. Kalyoncu, “Bu yıl ilkini düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirmeyi planladığımız Marmara Yayla Şenliğimizin bir sonrasında yıl  görüşmek üzere.

Marmara Yayla Şenliği’ne görkemli kapanış

Marmara Yayla Şenliği’ne görkemli kapanış

Başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a ,Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a  ve  bize sponsorluk yapan firmalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı