Eğitim

Ocakları harlamanın zamanı geldi

Şehrin en üretken sivil toplum kuruluşlarından biri olan Türk Ocakları Kocaeli Şubesi’nin üniversiteli gençleri de boş durmuyor

Her hafta düzenledikleri sanatsal ve kültürel bir etkinlik ile üniversite gençliğinin ilgisini çeken Türk Ocakları Kocaeli Şubesi gençleri, üniversite sosyal tesislerinde düzenlenen tanıtım günlerine katılarak Kocaeli Üniversitesi’ne yeni gelen öğrencilere Türk Yurdu Dergisi hediye ederek faaliyetleri hakkında bilgiler veriyor.

Türk Ocaklı öğrencilerin üretkenliğinden memnun olduğunu belirten Şube başkanı Yücel Alpay Demir, “Ülkemiz ve coğrafyamız üzerinde oynanan oyunları bozabilecek, nitelikli vasıflı donanımlı gençlere ve 100 yılı aşkın bir sorumluluğa sahip olduğumuzun farkındayız” dedi.

“Ülke genelinde Türk Ocakları’nın ateşini harlamaya başladık, hainler boşuna heveslenmesin” diyen Demir,  Türk Milleti yüce Allah’ın izniyle bu yüzyıldan da güçlenerek çıkacak” diye konuştu. Yücel Alpay Demir, Ocakların kapısının bütün Vatanseverler ögrencilere açık olduğunu belirtti.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı