Spor

Perilerin hedefi Avrupa

İzmit Belediyespor Kadın Basketbol takımı, hedefini Avrupa olarak belirledi

Kocaeli’yi Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde temsil eden İzmit Belediyespor Kadın Basketbol takımı oyuncuları, sezon öncesi basınla bir araya geldi.

Perilerin hedefi Avrupa

İzmit 41 Burda AVM içerisinde hizmet veren Barista Plus Cafe’de kahvaltılı toplantıda asın mensuplarıyla bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 2019-2020 sezonu öncesi potanın perilerinden bu sezon çok umutlu olduklarını, takımın hedefinin süper ligin yanı sıra Avrupa liglerinde başarıyı yakalamak olduğunu söyledi.

Melek, Gizem, Özge, Gamze, Nazlı, Ezgi, Yasemin, Monika, Avery ve Sasha’dan oluşan periler, basına tanıtıldı. Şu anda Amerika Woman NBA’de final oynayan Courtney’in katılamadığı kahvaltı öncesi gazetecilere fotoğraf veren periler, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e verdiği destekten ötürü teşekkürlerini sundu.

Perilerin hedefi Avrupa

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, takımın başarısı için var güçleriyle çalışan teknik kadro ve basketbolcuların yanı sıra sponsor olan kuruluşlara da desteklerinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kızlarımızın başarısı, bu kentin gururu olacak” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı