Magazin

Sıla yine kapalı gişe

Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde dördüncü kez hayranlarıyla buluşan Sıla, Harbiye'yi tıklım tıklım doldurdu

Bu sezon tam yedi gece Harbiye’de sahneye çıkacak olan Sila, dun aksam sevenleriyle dördüncü kez buluştu. Sıla, bitmek bilmeyen enerjisi ve en sevilen şarkılarından oluşan repertuarıyla herkesi kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Şarkıları ve sahne performansıyla olduğu kadar yeni saç stili ve sahne kıyafetleriyle de beğeni toplayan Sıla, bu sezon hemen her konserinde seçtiği ışıltılı elbiselerle de dikkat çekti. Harbiye’deki dördüncü gecesinde de sahneye ilk olarak In The Moon For Love bir elbise ile çıkan Sıla ikinci yarıda ise daha önce de olduğu gibi Douze Studio tercih etti.

Sıla yine kapalı gişe

Konser esnasında zaman zaman soluklanıp müzikseverlerle sohbet eden başarılı sanatçı bir hayranının, ”Biz de Zonguldak’tan geliyoruz. Altı kişiyiz. Seni çok seviyoruz. Çok acıktık tost yiyoruz” haykırışına kayıtsız kalmayarak, ”Harikasınız kızlar, tostlar, ayranlar benden” diyerek hem sahnelerde eşine az rastlanır bir jeste imza attı hem de herkesi tebessüm ettirdi. Finalde konfeti yağmuru ile müzikseverlere veda eden güzel sanatçı, yoğun tezahüratlar eşliğinde kendisini sahneye tekrar çağıran hayranlarını kırmayıp, ”Kafa” şarkısına bis yaptı.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı