Feşmekan

Zaxi’de Küba esintileri

Maslak’ın merkezindeki mükemmel lokasyonu ile iş çıkışlarının gözde mekânı olan Zaxi, her Perşembe 18.30-22.00 arasında Happy Hour’da, canlı Küba müzikleriyle ruhunuzu ısıtıyor. Trio Cuba Grubu’nun canlı müzik performansı, bu keyifli akşamlara renk katıyor

Zaxi, şehir hayatının getirdiği yorgunluğa Latin müzikleri ile çare buluyor. Haftanın stresini üzerinden atıp rahatlamak isteyenler, Perşembe akşamları canlı Küba müziklerinin keyfine Maslak’ta varıyor.

Zaxi, Nisan itibarıyla her Perşembe 18.30-22.00 saatleri arasında düzenleyeceği Happy Hour’da, misafirlerini özel Karayip kokteyli ikram ederek karşılıyor. Trio Cuba grubu, Latin parçalarla ruhunuzu beslerken, misafirler tapas ve sushi tabaklarının sunulduğu Happy Hour menüsü ile dünya mutfağından zengin tatları çok özel fiyatlarla deneyimleme imkânı buluyor.  Kişiye özel bir tapas ve bir sushi tabağı ile bir kadeh antik şarabın dahil olduğu menünün fiyatı, sadece 79 TL.

İş dünyasının olduğu kadar, eğlence dünyasının da merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Maslak, gerek gün içinde, gerekse iş sonrasında yoğun ilgi görüyor. Bölgede, konumu ve gurme restoran anlayışına getirdiği farklı yorumla, kısa zamanda müdavimlerini yaratan Zaxi Restaurant, iyi yemek, eğlence ve müziği bir araya getiriyor.

Zaxi’de Küba esintileri

 

Hilton İstanbul Maslak Oteli’nin giriş katında yer alan Zaxi Restaurant, merkezi lokasyonuyla, rahatlık ve konforu bir araya getiriyor. İş çıkışlarında ya da akşam yemeği sonrasında, güzel vakit geçirmek isteyenler, Zaxi’ye gitmek için artık daha sık bahane buluyor.

Adres: Maslak Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:233-101, Sarıyer İstanbul

www.zaxiistanbul.com

Zaxi Restaurant hakkında:

Hilton Istanbul Maslak’ın gurme restoranı Zaxi, 2018 yılında “en kaliteli & en eğlenceli” konsepti ile hizmet vermeye başladı. En üst kalite lezzet deneyimini, zarif, eğlenceli ve samimi bir ortamda misafirlerine sunan restoranın mutfağını güler yüzüyle ve neşeli tavırlarıyla tanınan ödüllü şef Arif Kemal Doğan komutasında yönetiliyor. Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından  özenle oluşturulan menü, dünya mutfağı ve Asya füzyon mutfaklarından esintiler taşıyor. Zaxi menüsü, alanında oldukça tanınan bir Sommalier olan Emre Zeytun’un şarap eşleştirmeleri ile tamamlanıyor.

Zaxi’de Küba esintileri

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen görünen karakerleri girin. *

Başa dön tuşu
Kapalı