Spor

Bolu karşısında tutunamadılar

Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü 0- Bolu Belediyespor 3

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi Sezonun ilk karşılaşmasında Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü, Bolu Belediyespor karşısında karşılaşmayı 3-0 kaybetti. Korona virüs nedeniyle sezona iki hafta sonra başlayabilen Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü, çok sayıda sporcusunun virüse yakalanması nedeniyle karantina altından çıkar çıkmaz Bolu Belediyespor’u evinde ağırladı. Korona virusün etkileri takımın üzerinde görünürken Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü şansız başladığı ligin ilk maçın ilk setini 17-25 kaybederken ikinci periyotta dirense de 22-25 seti kaybetti. 3. Seti de 23-25 kaybederek karşılaşmadan 3-0 mağlup ayrıldı.

Bolu karşısında tutunamadılar

Mesaj verdi

Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, takımın mücadelesini tebrik ederken, “Korona virüs sebebiyle zorlu bir süreç geçirdik. Takım idman yapmadan karantinadan çıkıp direk maça çıkmak zorunda kaldı. 3 sporcumuz virüs nedeniyle tedavi gördü ve iyileşseler de beklenen performans olmamasına rağmen, ortaya koydukları yürekleri nedeniyle takımımı, teknik heyetinizi kutluyorum. Daha iyi maçlar ve skorlarla hedeflediğimiz noktaya geleceğimize inanıyorum. Hakemlere de parantez açmak istiyorum. Büyük emek var ve daha dikkatli olmak gerekiyor. Büyük yanlışlar ve hatalar zinciri emek hırsızlığıdır” dedi. Profesyonel 1. Lig karşılaşmasında amatörce hareket eden hakem triosuna büyük tepki geldi. Yaptıkları kritik hatalarla karşılamanın sonucuna da büyük etki yaptığı ve her iki tarafında hakemlere yönelik büyük itirazları da maça damga vurdu.

Bolu karşısında tutunamadılar

Generali ailesi maçtaydı

Takıma sponsor olup büyük destek veren Generali Sigorta ailesi İstanbul’dan Sakarya’ya maça gelerek takımı yalnız bırakmadı. Generali Sigorta yönetim kurulu üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Sunay Koray, şirketin yöneticileri Erol Çakır, Serkan Doğan, Ali Can Yirmibeşoğlu ve Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir karşılaşmayı izlerken heyecanları gözlerinden okunuyordu.

Bolu karşısında tutunamadılar

Maç öncesi kahvaltı

Sakarya Tenis ve Su Sporları Kulübü yönetimi, Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübünü Arifiye Gölbaşında bulunan tesislerde verilen kahvaltıda ağırladı. Kulüp Başkanı Hasan Uluç ve yönetim kurulu üyeleri Adnan Erdoğan, Yusuf Gökdemir, Bülent Koşar, Meriç Akkaya takıma maç öncesinde başarılar diledi. Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, kahvaltılı ağırlama için teşekkür etti.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı