Moda

Adile Sultan’da moda geçidi

6.Gelin Damat Fashion Day Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşti

İlhan KALPAKÇI (Hür Kocaeli) İstanbul- Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesi 6.Gelin Damat Fashion Day 2022, 30 ve 31 Mart tarihlerinde İstanbul Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşti. Gelin Damat Dergisi bünyesinde imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay organizatörlüğünde düzenlenen defilenin sunuculuğun Ece Pirim ve Burak Törün yaptı.

Adile Sultan’da moda geçidi

Koreografisini Fatih Ömercikoğlu’nun üstlendiği defilede Özlem Yıldız, Wilma Elles, Ece Gürsel, Şebnem Schaefer , Zahide Yetiş ile birlikte 43 manken, 2022’nin en özel gelinlik ve abiye tasarımlarını sergiledi. Sınırlı sayıda ziyaretçiye açık olan organizasyon, iki gün süren canlı yayınlarla iki milyona yakın izleyiciye ulaştı.

Adile Sultan’da moda geçidi

Organizatör Ferhat Muğurtay, “Türkiye’nin her bölgesinden ve yurtdışından katılan modacıların saraylara layık tasarımları ile 2022’nin gelinlik modasına yön verdik. Ekonominin ön planda olduğu bu dönemde her bütçeye uygun özgün gelinlikleri Adile Sultan Sarayı’nda eşsiz bir organizasyonla sergiledik. Gelin Damat Fashion Day 2023 takviminde ise organizasyonu Avrupa’ya taşıyarak yerli ve yabancı modacıları Frankfurt’ta bir araya getirmeyi planlıyoruz” dedi.

Adile Sultan’da moda geçidi

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu