Yeme & İçme

AMASYA ET ÜRÜNLERİ ARTIK ONLINE MARKET’TE

Türkiye’nin tek‘’Paketli Et ve Şarküteri Ürünleri’’ konseptli mağaza zincirine sahip Amasya Et Ürünleri, müşterilerine dijital bir hizmet deneyimi yaşatıyor

Gücünü Anadolu’dan alan,seçilmiş ve gıda güvenliği esaslarına göre yetiştirilmiş kendi besisinden tüketicilerine ulaşana kadar her aşamada yüksek kalite, lezzet ve hijyen garantisi veren Amasya Et Ürünleri’ne artık market.amasyaeturunleri.com.tr adresi üzerinden ulaşılabilecek.

Sadece dana eti kullanılıyor

TFI TAB Gıda Yatırımları tarafından Amasya’da kurulan Ekur Et Entegre Tesisi’nin perakende markası ‘’Amasya Et Ürünleri’’, 7 ilde toplam 16 mağazasının yanı sıra artık müşterilerine online market üzerinden de hizmet veriyor. Sadece dana eti kullanılarak üretilen 50’den fazla lezzet, paketli olarak artık bir tıkla sofranızda. Anadolu’nun verimli topraklarından lezzet ve doğallığı, kalite ve hijyen noktalarıyla  birleştirerek sofralara uzanan, gıda güvenliği esaslarına göre kendi besisinde yetiştirilmiş, kaynağı belli taze et ve şarküteri sunan Amasya Et Ürünleri, zengin ürün gamı ve kanıtlanmış hizmet kalitesiyle farkını ortaya koyuyor. Her aşamadaki yüksek hijyen tedbirlerini daha da arttıran marka, ‘’Önce Et İyi Olacak’’ diyenleri online marketine davet ediyor.

AMASYA ET ÜRÜNLERİ ARTIK ONLINE MARKET’TE

Pandemi sürecinde online alışverişin büyük önem kazandığını ifade eden Ekur Et Entegre CEO’su Erhan Cansu, “Evlerimizde kalmanın hayati değeri olduğu bu süreçtedijitalleşmenin, e-ticaretin ve yenilikçi çözümlerin öne çıktığını görüyoruz. Biz de bu gelişmeler doğrultusunda, Amasya Et Ürünleri lezzetlerinitüketicilerimize ev konforunda ulaştırmaya başladık.Hijyenin daha fazla ön planda olduğu böylesine bir dönemde tüm ürünlerimizi ilk günkü tazeliğiylepaketlenmiş olarak fabrikadan kapıya sunuyor, ilk teması müşterilerimizin yapabilmesini sağlıyoruz. Hayata geçirdiğimiz yeni yatırımlarla artık tüketicilerimiz, Online Market üzerinden 50’den fazla lezzete, güvenilir ve hijyenik bir şekilde ulaşabiliyorlar’’ dedi.

AMASYA ET ÜRÜNLERİ ARTIK ONLINE MARKET’TE

Tek tıkla fabrikadan kapınızda

Anadolu’nun lezzetlerini deneyim ve yüksek teknoloji ile birleştirerek, kaliteli ve güvenilir ürünleriyle sofralara lezzet katanAmasya Et Ürünleri, sadece dana eti kullanılarak üretilen 50’den fazla paketli taze et ürünlerinin yanı sıra, ürün gamına yeni eklenen, koruyucu ve katkı madde içermeyen ‘’Barbekü Acı Sos, Cafe de Paris Sos, Chipotle Acı Biberli Sos, Hardal Sos ve Paprika Biber Sos’’ gibi et yemeklerinin yanına çok yakışacak birbirinden lezzetli, yepyeni 5 farklı sos çeşidi ile de sofraların baş tacı oluyor. market.amasyaeturunleri.com.tr adresinden ulaşılabilen online mağazada, 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkânı sunuluyor. Günün her öğününde sofralarınıza yakışacak Amasya Et Ürünleri, online mağazasında sizleri bekliyor.

Amasya Et Ürünleri Hakkında:

TFI TAB Gıda Yatırımları tarafından Amasya’da kurulan Ekur Et Entegre Tesisleri’nin perakende markası “Amasya Et Ürünleri’’ Türkiye genelinde lezzet tutkunlarıyla buluşuyor. Amasya Et Ürünleri, Amasya’nın Suluova bölgesinde yer alan Ekur Et Entegre Tesisleri’nde üretiliyor. 500’ün üzerinde istihdamla hayata geçirdiğimiz tesisimiz 40 bin m2 kapalı alanı ile toplamda 92 bin m2’lik bir alana yayılıyor. Kesimden paketlemeye kadar tamamıyla entegre bir üretim sistemi özelliğindeki Ekur Et Entegre Tesisi günde 400, yılda 120 bin büyükbaş hayvan kesimi ve yılda 33.600 ton karkas et işleme kapasitesiyle bölgenin besicilik faaliyetlerinin artmasına büyük katkı sağlıyor. Tesiste, en üst seviye kalite ve hijyen standartlarında taze et ürünleri, ileri işlem şarküteri ürünleri ve dondurulmuşet ürünleri üretilip tüketici ile buluşturuluyor. Güven ve şeffaflık ilkesi gözetilerek, Ekur Et Entegre Tesisi’nde bulunan tüm hayvanların doğum ve detay bilgilerinden başlayarak, kesiminden raflardaki yerlerini oradan da sofralarınızdaki yerini alana kadar geçen her proses; özel yazılım ve uzman kadrosu ile kontrol altında tutuluyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu