Spor

Başarıya ödüller, Erzurumlulardan

Erzurumlular Vakfı, başarıyı ödüllendirdi

Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı, başarılı sporcuları ve Kocaeli’ye değer katan isimleri ağırlamaya devam ediyor. Vakıf yönetimi son olarak Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süreyya Temel, geçtiğimiz hafta yapılan olağan genel kurulda Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimine seçilen Körfez Vefa Spor Kulübü Başkanı Muhammed Emin Kılıç ve geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen Dünya Kickboks Şampiyonası’nda dünya üçüncüsü olan Betül Kaya’yı belirledi.

Başarıya ödüller, Erzurumlulardan

ÖNAL TEBRİK ETTİ

Gerçekleşen buluşma sırasında Erzurumlular Vakfı Başkanı Ahmet Önal, Mütevelli Heyeti Başkanı Nurettin Tezel ve vakıf yönetiminin de hazır bulundu. Buluşma sırasında Vakıf Başkanı Ahmet Önal, KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süreyya Temel’e başarılı çalışmalarından dolayı plaket takdim ederken, kulüp başkanı Kılıç’ı da federasyon yönetimine girmesi dolayısıyla kutladı.

Başarıya ödüller, Erzurumlulardan

TEZEL VERDİ

Öte yandan dünya üçüncüsü olan Betül Kaya’nın hediyesini Erzurumlular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nurettin Tezel verdi. Konukları ile yakından ilgilenen Vakıf Başkanı Ahmet Önal, “Şehrimizin ve ülkemizin adının duyurulmasına katkı sağlayan tüm değerlerimizin her zaman yanında ve destekçisiyiz. Bu vesile ile başarılı çalışmaları dolayısıyla sevgili dekanımız Süreyya hocamızı, KASKF yönetimine giren hemşerimiz Muhammed Emin kardeşimizi ve bronz madalya ile gururumuz olan evladımız Betül’ü tebrik ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu