Güncel

Başkan Bektaş’tan önemli açıklamalar

“Türk Kadınları tüm dünyaya haykırıyor... En iyisi biziz..”

“Hayalinde başarı olan çocukların yol göstericisi olmak için sorumluyuz. !!’’ mesajını paylaşan Sakarya Voleybol Kulüp Başkanı Ömer Bektaş’tan çok önemli açıklamalar geldi. İmkan verildiğinde Türk kadınlarının neler yapabileceği Dünya Boks Şampiyonası’nda Altın kupa kazanmayı başararak gösteren Kadın Boks Milli Takımı’nı  örnek gösteren, Sakarya’nın  başarılı spor ve siyaset adamı Ömer Bektaş, kulüp başkanlık sıfatıyla şehre çağrıda bulundu. Bektaş, “Öncelikle boks ringinde İstiklal marşımızı okumayı başarıp gururumuz olan Kadın Boks Milli Takımı’mızı tebrik ediyor ve kutluyorum. Kadınlar fırsat ve destek verildiğinde neler yapabileceğini tüm ülkeye ve dünyaya gösterdi” dedi.

“Hepimiz sorumluyuz”

Sakarya’nın sultanları 1. Lig’de adından başarılı şekilde söz ettirmiş ve Sultanlar Ligi’nin direğinden dönmüştü. Kısıtlı imkanlarla büyük bir başarıya imza atarak dev rakiplerine kök söktürdüğü geçen sezonun ardından bu defa hedef Play-Off ve şampiyonluk. Şehrin tanıtımı, spordaki başarılar o ilin tanıtımının ve sosyal oluşunun en önemli unsur olduğunu hatırlatan Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, “Hepimizin, tüm şehrin sorumluluğunda olan bir takımımız var. Kadınlar işimize geldiğinde baş tacımız diyoruz ama sadece sözde kalıyor.

Başkan Bektaş’tan önemli açıklamalar

“Başarılı kadın voleybol takımımız var”

Zorlu bir sezon bizi bekliyor. Hiçbir beklentimiz olmadan bu büyük yükü sırtımıza aldık fakat ben ve dostlarım da epey yıprandık, yorulduk. Yeni sezonda hepimizin, tüm şehrin sorumluluğudur. Bizlerde taşın altına gövdemizi koyarak, yakın dostlarım ve değerli arkadaşlarımla Sakarya Voleybolu Dünyanın en prestijli ligi olan Sultanlar Ligi’ne çıkartmak hedefindeyiz. Hatta bir adım daha ileri giderek ilimizi ve ülkemizi ulusal arena da temsil etmek istiyoruz. Önümüzde zorlu yeni bir sezon var. Maliyetler çok yüksekti ve daha da yükseldi. Şehrin önderlerine buradan seslenmek istiyorum. Gelin bu bayan voleybol takımımızı hep berber Sultanlar Ligi’ne çıkartalım” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu