Yaşam

Başkan Hürriyet acıları ve sevinçleri paylaştı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet hafta sonu gerçekleşen nikah ve düğün merasimlerine, cemiyet ve toplantılara katılarak vatandaşların duygularına ortak oldu..

Başkan Hürriyet acıları ve sevinçleri paylaştı

Nikah, düğün ve sünnet cemiyetleri başta olmak üzere çeşitli organizasyonlara katılarak yoğun bir hafta sonu geçiren Başkan Hürriyet; “Vatandaşlarımızın iyi günlerinde kötü günlerinde her zaman yanlarındayız” dedi.

Çiftlerin yüzüklerini taktı,  nikahlarını kıydı

Çok sayıda nikah, düğün ve sünnet merasimlerine katılan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet;  mahallerde gerçekleştirilen mevlit ve toplantılarda da vatandaşları yalnız bırakmadı.  Vatandaşların en özel anlarında yanlarında olmanın kendisi için büyük mutluluk olduğuna dikkat çeken Başkan Hürriyet evlilik yolunda ilk adımlarını atan Şive Bağdiken ve Coşkun Sunar çiftinin nişan yüzüklerini takarak çifte mutluluklar diledi. Şeyma-Kerim Yantiri, Sibel-Süha Kandemir, Zeliha – Sedat Yılmaz çiftlerinin nikahlarını da kıyan Belediye Başkanı Hürriyet, mutluluklarına şahitlik ettiği Tuğçe ve Alican çiftine de; bir ömür aile saadeti diledi.

Başkan Hürriyet acıları ve sevinçleri paylaştı

‘Vatana, millete hayırlı evlat olsunlar’

Banu, Sebahattin Öncü çiftinin oğulları Tuna’nın ve Cemil, Dilek Saatçi çiftinin oğulları Çağdaş ve Ali’nin sünnet merasimlerine katılan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet; çocuklarının vatana millete hayırlı birer evlat olmaları dileğinde bulunarak anne babaların heyecanlarına da ortak oldu.

Başkan Hürriyet acıları ve sevinçleri paylaştı

‘Acılar paylaştıkça azalır’

Mutlulukların paylaştıkça çoğaldığı gibi acıların da paylaştıkça azaldığını belirten Hürriyet, Eskişehir’de yaşadığı talihsiz olay sonucu hayatını kaybeden Nahit Katıoğlu’nun annesi Lamiser Hanım’a başsağlığı ziyaretinde bulundu.  Engin Küçük’e vefat eden annesi sebebiyle taziye ziyaretinde bulunan  Belediye Başkanı Hürriyet, daha sonra Gündoğdu Mahallesi 10. Geleneksel Geçmişi Yâd Etme Mevlüt programına katılarak vatandaşlarla uzun süre sohbet etti.

Kaskf yeni yönetimine başarılar diledi

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 15. Olağan Genel Kurulu’na da katılan Başkan Hürriyet, KASKF Başkanı Murat Aydın ve yönetimine yeni dönemlerinde başarılar diledi.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı