Spor

Başlama vuruşu Başkan Söğüt’ten

Kocaeli’nin Körfez ilçesi Körfez Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası başladı, ilk vuruşu Başkan Şener Söğüt yaptı

Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvada 13 takım yer alırken, takımlar 3 grupta mücadele edecek. Turnuvanın ilk maçı ise Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri arasında gerçekleştirildi. Açılışa Başkan Şener Söğüt’ün yanı sıra Başkan Yardımcısı Osman Yurt, birim müdürleri ve personel katıldı.

Başlama vuruşu Başkan Söğüt’ten

İLK VURUŞ BAŞKAN SÖĞÜT’TEN

Başlama vuruşu öncesinde kısa bir konuşma yapan Başkan Şener Söğüt, tüm takımlara başarılar diledi. Başkan Şener Söğüt, “Çalışanlarımız arasındaki birlik ve beraberliğin artması önemli. Yoğun çalışma ortamı içerisinde bu tür etkinliklerle çalışanlarımızın stres de atmış oluyor. Ben Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başlama vuruşu Başkan Söğüt’ten

ZORLU MÜSABAKALAR

Turnuvanın ilk gününde; Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Makine Bakım Müdürlüğü arasında gerçekleştirildi. İlk maçın kazananı 7-1’lik skorla Fen İşleri Müdürlüğü olurken, ikinci maçın galibi ise 10-5’lik skorla Park ve Bahçeler Müdürlüğü oldu. İki takım sporcuları da maç sonrası bir birlerini tebrik etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu