Ekonomi

“BELSA AVM’yi ortak akılla yöneteceğiz”

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Belsa AVM esnaflarıyla bir araya geldi

Belsa AVM için neler yapılabileceğiyle ilgili esnaflarla bir araya gelen Başkan Hürriyet,  esnafların istek ve şikâyetlerini dinledi. Hürriyet”  bundan sonra BELSA  Alışveriş Merkezi’ndeki sorunları ortak akılla çözüp, hep birlikte plazayı canlandıracağız” dedi.

Eskiden beri takip ediyorum”

Esnafların çözüm önerilerini de dinleyen Hürriyet, bundan sonraki süreçte ortak akılla hareket edeceklerini belirterek, “Geçtiğimiz dönemde hem sıradan bir vatandaş olarak, hem de milletvekili olarak  BELSA AVM  takibimde olan bir konuydu. Orada sıkıntılı bir süreç yaşandığının farkındaydım.

Öncelikle belirtmek isterim ki, derdimiz kimseyi kırmak, yormak veya zorlamak değil. Ortak akılla hem sizin hem de belediyemizin hakkını hukukunu koruyarak hep birlikte daha doğrusunu, daha iyisini bulmaktır. Birlikte sorunlarınızı nasıl çözeriz diyerek sizleri özellikle dinlemek istedik.  Esnafımız ekonomik koşullar altında ezilmesin, plazamız daha hareketlensin istiyoruz. Bunu yaparken de belediyemize ne düşüyor bunu bilmek istedik.  Tabi ki bunu yaparken de geçmişte olduğu gibi inatlaşmayla değil hoşgörü ve anlaşma içerisinde yapalım. Bana oy versin vermesin bu belediye hepimizin belediyesi” dedi.

“BELSA AVM’yi ortak akılla yöneteceğiz”

Bugüne kadar sorunların hep kavga ve baskıyla çözülmeye çalışıldığını belirten BELSA AVM esnafları da, “Bundan önce hiçbir konuda bizim fikrimiz sorulmadı. Belediyemiz büyük çoğunluğa sahip olduğu için hep onların istekleri uygulandı. Bizleri buraya davet edip,  dinleyip, istek ve şikayetlerimize önem verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı