Feşmekan

Boşnak Börekçi, Kartepe’de açıldı

Dünya markası olan Boşnak Börekçi'nin 45’nci şubesi düzenlenen törenle hizmete girdi

Ufuk BAGAN ( Hür Kocaeli ) Kartepe- İşletmeciliğini Turan Karadeniz’in yaptığı, konusunda uzman ve deneyimli 6 personelin görev üstlendiği Boşnak Börekçi, Kartepe, İstasyon Mahallesi, Köseköy ışıklarda hizmete girdi.

Açılışa protokol ve siyasi ilgisi

Boşnak Börekçi Kartepe şubesinin açılışına Kartepe Kaymakamı Altuğ Çağlar’ın yanı sıra Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Zafer Arat ile Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı Yönetim Kurulu üyesi Sedat Uslu ile çok sayıda davetli katıldı.

Boşnak Börek Kartepe’de açıldı

Kurdeleyi birlikte kestiler

Boşnak Börekçi’nin sahiplerinden Samet Balkan’ın da katıldığı açılışın kurdelesini Kaymakam Çağlar, Başkan Mustafa Kocaman, Koordinatör Zafer Arat ve Turan Karadeniz birlikte hayırlı olması dilekleriyle kesti.

Boşnak Börek Kartepe’de açıldı

Yaklaşık 250 çeşit ürün

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra Kartepe Kaymakamı ve beraberindekiler ürünler hakkında mutfak ustasından bilgi aldı. Başta börek olmak üzere poğaça, şerbetli tatlılar, mantı, kuru ve yaş pastanın yanı sıra su böreğinden oluşan geniş ürün çeşitlerinin yaklaşık 250 olduğu belirtildi.

Boşnak Börek Kartepe’de açıldı

“Amaç en iyi hizmeti vermek”

Açılış sonrası Boşnak Börekçi salonunu dolduran davetlilere kavurmalı su böreği, su böreği, kuru ve ya pasta, poğaçalar, meşrubat ve çay servisi kısa sürede yapıldı.Açılışa katılanlara teşekkürlerini sunan Boşnak Börekçi Kartepe şubesi işletmecisi Turan Karadeniz, “Amacımız, halkımıza en iyi hizmeti vermek” dedi.

Boşnak Börek Kartepe’de açıldı

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı