Yeme & İçme

Boşnak Börekçi’den yeni şube

Sakaryalı sanatçı Akif Yener’in de katılım gösterdiği açılış töreni geçtiğimiz günlerde yapıldı 

Boşnak Börekçi, 30 yıllık tecrübe ve güçle, sektöre getirdikleri yeniliklerle beraber hedeflerine ilerlerken halka hizmet için yeni şubeler açmaktan geri kalmıyor. Kaliteli, lezzetli, sağlıklı ürünler sunmanın yanı sıra çağa ayak uydurarak modern bir hizmet anlayışı ile hareket eden Boşnak Börekçi Genel Müdürü Hamit İbrahimoğlu amaçlarının geleneksel aile yapısından beslenerek yola çıkan taze ve katkı maddesi bulunmayan lezzetlerin halka sunulması olduğunu belirtti.

Ürünler her zaman taze

Genel Müdür İbrahimoğlu, “Boşnak Börekçi olarak, ürettiğimiz ürünlerin tazeliği konusunda Türkiye’de nadir markalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi. Bosna Hersek’in sınırlarına sığmayan Boşnak Böreği lezzetini Türkiye’de sergilemekten gurur duyduklarını vurgulayarak Türkiye’de tek mide yakmayan, yağsız ve çıtır Boşnak Böreği pişirme teknikleri ile birlikte görsel tasarım tescili ve marka tescillerinin olduğunu dile getirdi.

Boşnak Börekçi’den yeni şube

Boşnak Börekçi, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında yeni açılan şubeleri ile beraber börek, pasta ve restoran kültürünü birleştirerek sabah 04.00’ten gece 24.00’e kadar uzanan çalışma saatleriyle müşterilerine eşsiz bir hizmet sunuyor. Genel Müdür İbrahimoğlu, “Yüzlerce çeşit lezzeti tek bir çatı altında bulabileceğiniz Boşnak Börekçi Sakarya şubemiz halka hayırlı olsun” diyerek vatandaşı davet etti.

“Güvenebileceğimiz bir adres”

Sakaryalı ünlü sanatçı Akif Yener Boşnak Börekçi’yi beğendiğini ve uğrak yeri olacağını belirterek, ‘’Güvenebileceğimiz bir adres, temiz ve kaliteli iş yapılıyor burada. Börek dediğimde Sakarya’da aklıma ilk Boşnak Börekçi gelecek. Ben buradayım, sizi de bekliyorum’’ çağrısında bulundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu