Yeme & İçme

Bu dondurmalar mutluluk veriyor

Doğru dondurmanın adresi Serez Dondurmacısı, geleneksel bayram sofralarına lezzet, hafiflik ve serinlik getiriyor

Gurme dondurmalarıyla sektöre yeni bir soluk getiren Serez Dondurmacısı, her damak tadı ve beslenme tarzına uygun dört mevsim taze, doğal ve lezzetli dondurma çeşitleri ile geleneksel bayram sofralarına mutluluk katıyor. Sade kaymaklıdan Madagaskar vanilyalıya, Bodrum mandalinalıdan Hacımemiş kurabiyeliye, yoğurtludan yüksek proteinliye kadar geniş bir lezzet şöleni sunan Serez Dondurmacısı, bayramların vazgeçilmezi şerbetli tatlıların en yakın dostu olarak masadaki yerini alırken düşük kalorili ve şekersiz dondurma çeşitleriyle formunu koruyanları da unutmuyor. Doğru dondurmanın adresi Serez Dondurmacısı’nda tadıyla akıllara kazınan özel üretim profiteroller de sevenlerini bekliyor.

Pandemi nedeniyle bu yıl sevdiklerimizden uzak ve biraz buruk kurulacak bayram sofralarını en masum tatlılardan dondurma ile şenlendirmeye hazırlanan Serez Dondurmacısı, 40 farklı dondurma çeşidi ile her türlü damak tadına hitap ediyor. Dondurmayı oluşturan her bir bileşeni özenle teste tabi tutarak içeriğinde kimyasal ya da tarım ilacı bulunmayan malzemeleri üretimine dahil eden Serez Dondurmacısı, Ramazan Bayramı’nı lezzetli ve hafif dondurmalarıyla karşılıyor. Serinleten lezzetlerin adresi Serez Dondurmacısı, özenle hazırladığı profiterolleriyle de alternatif lezzet arayanlara karşı konulmaz bir seçenek sunuyor.

Her tatlının yanına bir top dondurma

Dondurmayı yeniden işlenen bir sanat eseri olarak nitelendiren Serez Dondurmacısı, gerçek sütten elden edilen sütlü dondurmalarından sade kaymaklı, damla sakızı ve çikolata; yağ kaynağı olarak sadece süt kaymağı kullanılan gurme çeşitlerindeki hacımemiş kurabiye, duble kaymak ve kuş yuvası; dünyanın en lezzetli vanilyası olan ve Madagaskar’dan gelen Madagaskar vanilya ve yüzde 100 meyve ile hazırlanan Bodrum Mandalina ile şerbetli tatlıların yanında sağlıklı, hafif ve serinleten bir tat arayanları eşsiz bir lezzetle buluşturuyor.

Ramazan Bayramı’nda da fit kalmak isteyenlere

Yüksek lif ve protein oranlarıyla zenginleştirilen yüksek proteinli sade ve çikolatalı dondurmaları ile spor yapanları unutmayan Serez Dondurmacısı, besleyici ve onarıcı bir gıda olan yoğurdun kullanıldığı yoğurtlu dondurmaları ve sadece taze sütten gelen laktozla tatlandırılan sade, çikolatalı ve muzlu şekersiz dondurma çeşitleriyle bayramda da formundan ödün vermeyenlerin tercihi oluyor.

Bu dondurmalar mutluluk veriyor

 

Her bir dondurma çeşidi için özel tarifler

Türkiye’de yeni nesil dondurmacılık sektörüne öncülük eden Serez Dondurmacısı, dondurmaya bir bilim dalı gibi yaklaşarak dondurmayı oluşturan her bir bileşeni hem kendi bünyesinde bulunan laboratuvarında hem de dış laboratuvarlarda özenle teste tabi tutup içeriğinde kimyasal ya da tarım ilacı bulunmayan malzemeleri üretimine dahil ediyor. Her bir dondurma çeşidi için kendine has reçeteler oluşturan ve bu reçetelerde hiçbir katkı maddesi, aroma veya hazır şurup kullanmayan Serez Dondurmacısı, dört mevsim taze ve doğal dondurmalarıyla geleneksel bayram sofralarına eşlik ediyor.

Tüm Türkiye Serez Dondurmacısı’na bir tıkla ulaşabilir

Birbirinden lezzetli Serez Dondurmacısı ürünlerine; İstanbul’da Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra www.serezdondurmacisi.com, GetirYemek ve Yemeksepeti uygulamasından ulaşabilirsiniz. Üstelik Serez Dondurmacısı web sitesinden verilen siparişler için Türkiye’nin dört bir yanına gönderim yapılıyor.

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı