Magazin

“Bugünler de geçecek, anneme kavuşacağım”

Annesi 112’de görevli hemşire olan ve zorlu mücadele dolayısıyla 10 gündür kendisini göremeyen Ela ile telefonla görüştü. Minik Ela’ya moral veren Başkan Söğüt, her şey normale döndüğünde kendisini ziyaret edeceğini söyledi. Ela ile de ödevi için küçük bir röportaj yaptı.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, sosyal medya üzerinden kendisine ulaşan ve annesi 112’de hemşire olduğu için onu göremeyen ve 10 gündür dayısında kalan minik Ela’ya moral olsun diyerek telefonla görüştü. Ela Köseoğlu ile görüşmesinde daha önce Ela’nın karne töreninde kendisine şiir okuduğunu da hatırlayan Başkan Söğüt, onun derece aldığını da hatırladı ve onun üzerine sohbet gerçekleştirdi.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DUA EDİYORUM”

Annesini görevi dolayısıyla göremeyen ve dayısında kalmak zorunda olduğunu belirten Minik Ela, “Bugünler de geçecek ve anneme de kavuşacağım. Korona virüse karşı anneme ve tüm sağlık çalışanlarımıza dua ediyorum” dedi. Okullar tatil edilmeden önce Başkanı ziyaret etmek istediklerini ve dersleri için röportaj yapmak istediklerini belirten Minik Ela, bu fırsatı şimdi yakaladığını belirterek sorularını sordu.

“Bugünler de geçecek, anneme kavuşacağım”

BAŞKANDAN PİKNİK SÖZÜ

Minik Ela, “Biz askında virüsten önce Hayat Bilgisi Yerel Yönetim dersimiz için sizleri ziyaret edecektik. Sizlerle röportaj yapacaktık. Size bilgi verecektik bununla ilgili ama korona virüs çıktı gelemedik” dedi. Başkan Söğüt de Ela’nın sorularına tek tek cevap verdi. Minik Ela Başkan Söğüt’ü ayrıca her şey normale döndüğünde sınıf pikniğine davet etti. Başkan Söğüt’te katılacağının sözünü verdi.

 

 

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı