Güncel

Cantürk’ten konferans

Prof. Dr. N. Zafer Cantürk, KARBAFED üyelerine konferans verdi

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu’nun davetlisi olan Cantürk, tiroid, kanser ve korona virüs hakkında konferans verdi, soruları cevapladı.

Cantürk’ten konferans

Prof. Dr. N. Zafer Cantürk, “Marmara Araştırma Hastanesi, Sakarya Üniversitesi mukayese edildiğinde KOÜ Araştırma Hastanesi özerk olmasından dolayı vatandaşlarımızdan fazla güven duymasına vesile oluyor. Hastanemize genç akademisyenlerimizin katılımı ile sağlık ordumuzu daha güçlü hale geldik. Hastanemizin 5. katını Covid servisi yaptık,14 yataklı yoğun bakım ünitesini hastanemize kazandırdık” dedi.

Cantürk’ten konferans

Cantürk, “Hastanemizin ilk yüzü olan Acil servisimizi genişlettik. Kantini daha modern hale getirdik.Hastanemizde 1600 sağlık çalışanımız Covid tedavisi gördü. Hastane içerisinde işin aksamadan devam etmesi, personelimizin özverisinden kaynaklanmıştır” diye konuştu.

Cantürk’ten konferans

KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu, “Davetimize olumlu cevap veren sayın hocamıza öncelikle şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Zafer Cantürk hocamız Kocaeli için bir şanstır,çalışmalarında başarı dileklerimi sunuyorum” dedi. Federasyonun bünyesindeki başkanlar ve yönetim kurulu üyeleri tam kadro konferansa katıldı.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu