Turizm

Çevre ve sürdürülebilirlik denince akla gelen oteller 

Çevre ve sürdürülebilirlik konusundaki hassasiyetinizi otel tercihlerinize de yansıtıyorsanız, Hotels.com’un bu seçkisine mutlaka göz atın

Çevre ve sürdürülebilirlik konusundaki hassasiyetleri artanlar, bu hassasiyetlerini artık her türlü tercihlerine de yansıtıyorlar. Çevre ve sürdürülebilirliğe karşı duyulan duyarlılıkta yaşanan bu arttığını gören Hotels.com™, bu iki konuda kendi paylarına düşeni yapan otellerden bir seçki derledi.

One Aldwych, Londra

Bu kış, Londra’yı ve çevresini çevreci bir otelde konaklayarak mı keşfetmek istiyorsunuz? Kapsamlı geri dönüşüm planları, ışıklandırması, drenajı ve biyolojik olarak çözünebilir oda içi sarf malzemesi ambalajları ile kaliteden ödün vermeden, ‘sürdürülebilir turizmi’ benimseyen One Aldwych’de konaklayabilirsiniz.

One Aldwych’de oda fiyatları, gecelik 3.889 TL’den* başlıyor. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çevre ve sürdürülebilirlik denince akla gelen oteller 

Tree Hotel, İsveç

Doğayı kucaklamak ve sonbahar ile kış renklerinin keyfini çıkarmak için şehirden kaçmak isterseniz Kuzey İsveç’teki Tree Hotel’de konaklayabilirsiniz. Otelde çevre dostu hidroelektrik enerji kullanılıyor, ağaç evler doğa ile iç içe yaşıyor ve kullanılan suyun tamamı da geri dönüştürülüyor.

Tree Hotel’de oda fiyatları, gecelik 3.485TL’den*başlıyor. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çevre ve sürdürülebilirlik denince akla gelen oteller 

Whitepod, İsviçre

Güzel kış kaçamağı için, İsviçre’deki Whitepod, çevre dostu bir seçenek. Denetimli enerji kullanımı, yerel kaynaklardan gelen

ürünleri, geri dönüştürülen atıkları ve sınırlı motorlu ulaşımı ile konuklar, gerçek bir rahatlama için doğaya yakın bir deneyimin keyfini çıkarıyor.

Whitepod’da oda fiyatları, gecelik 2.252 TL’den* başlıyor. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

*Fiyatlara vergi dahil değildir. Odalar için verilen fiyatlar 28 Kasım 2019 tarihi itibariyle geçerlidir; ancak rezervasyon sırasındaki uygunluk durumuna göre değişiklik gösterebilir.

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı