Güncel

CHP İzmit ilçeden en önemli armağan

Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, ilçe yöneticileri, CHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı, CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Zeki Karakadılar ile birlikte Mustafa Kemal Atatürk'ü anlamaları için vatandaşlara Nutuk kitabı dağıttı

İlçe binası önü yürüyüş yolunda yaklaşık 2 bin 500 Nutuk kitabı dağıtan CHP’lileri vatandaşlar bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik etti. Göreve geldikleri günden bu yana Cumhuriyet Halk Partisi ilkeleri doğrultusunda, halka hitap eden çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İzmit için daha çok hizmetleri olacağını söyledi.

CHP İzmit ilçeden en önemli armağan

Cumhuriyetin kuruluşunun 97. yıl dönümü nedeniyle ilk olarak 2 bin 500 Nutuk kitabı dağıttıklarını söyleyen CHP İzmit İlçe Başkanı Çakar,  “Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Başkanlığı olarak ilçemizin çeşitli mahallelerindeki toplantılarda üyelerimizin ve vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda taleplerini yerine getirdik. ihtiyaç sahibi öğrencilerimize önümüzdeki hafta kırtasiye desteği sunacağız. Bunun yanı sıra her zaman vatandaşımızın taleplerini dinliyoruz. Bu anlamda son olarak da Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümünde ilçemizde ilk etapta olarak 2 bin 500 adet Nutuk kitabı dağıtımı yaptık. Sonrasında 2 bin 500 adet daha Nutuk kitabı dağıtacağız. Bundaki amacımız; Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerini yeni nesillere hatırlatmak” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı