Yeme & İçme

Çocuklar sömestr tatilinin tadını Sbarro®’da çıkaracak

TAB Gıda güvencesiyle hayatın en lezzetli dilimini sunan Sbarro®, sömestr tatilinde de en çok ziyaret edilen restoranlardan oluyor

Sömestr tatiline özel hayata geçirilen kampanya ile çocuklar ve ebeveynler, Sbarro® XL Destansı Pizzalar ile aile boyu pizza lezzeti yaşıyor. Sömestr boyunca XL Destansı Sucuklu Pizza ve XL Destansı Sosisli Pizza sadece 25,95 TL.

Yoğun geçen eğitim-öğretim dönemi sonrasında aileler çocuklarıyla keyifli; aynı zamanda lezzet dolu vakit geçirmek için Sbarro restoranlarını ziyaret edecek. Her damak zevkine hitap eden, geniş ürün yelpazesi ile misafirlerine özel tatlar sunan Sbarro®,sömestr tatiline özel hazırladığı kampanya ile aile boyu pizza lezzetini yaşatacak.

“Bu tatil destan yazacak” sloganıyla 3 Şubat’a kadar tüm Sbarro® restoranlarında satışta olacak XL pizzalar, sucuk ve sosis alternatifiyle lezzetini ikiye katlıyor. Sbarro® XL Destansı Sucuklu Pizza ve Sbarro® XL Destansı Sosisli Pizza,iştah kabartan lezzetini özenle seçilmiş malzemelerinden ve hamurundan alırken fiyatıyla da tüm aile bireylerine en uygun seçeneği sunuyor.

Sömestr tatili boyunca aile boyu keyifle tüketilebilecek ürünlerden olan pizzalar, 33,95 TL yerine 25,95 TL’ye restoranlarda yerini aldı. Sbarro® ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.sbarro.com.trweb sitesinden ya da Facebook /SbarroTurkiye adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı