Güncel

Coştur Filiz, teşekkürlerini sundu

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, “ Korona virüs salgını nedeniyle ülke olarak ara verdiğimiz normal yaşama bugün itibariyle kontrollü bir şekilde yeniden başlıyoruz” dedi

Başkan Coştur yayınladığı mesajında; “Çok değerli vatandaşlarımız. Bu sıkıntılı sürecin ilk aşamasını atlatmamız için insanüstü emek harcayan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm emeği geçenlere minnetlerimi sunuyorum. Kendi içimize kapandığımız bu süreçte en büyük zorluğu esnaflarımız, çiftçilerimiz ve işini kaybeden vatandaşlarımız çekti. Herkes aynı geceyi yaşar ama herkesin karanlığı farklıdır. Her ne kadar devlet kanalıyla, bireysel yolla ya da belediye, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler yoluyla destek olmaya çalışsak da bu zorluğu en iyi yaşayanlar bilir.

Biz her zaman yardımsever, barışçı ve mağdurun yanında olan bir millet olduk. El birliği ile alışverişlerimizi özellikle küçük ve orta ölçekli esnaflarımızdan yaparak, köylümüzün, çiftçimizin ürettiklerini alarak onlara destek olabiliriz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yine elimizden geldiği kadar yardımlarımı yapmaya devam edeceğiz. Tüm bunları sosyal mesafeye uyarak, sağlıklı yaşam tedbirlerimizi alarak yapmamız son derece önemlidir. Kendimizi korurken karşımızdakini de korursak başarıya ulaşabiliriz. Bu normalleşme sürecinin sosyal ve siyasi ilişkilerimizde de sağlıklı bir başlangıca vesile olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı