Turizm

Değirmendere Tarihi Yalı Evleri sizleri bekliyor

Gölcük Değirmendere sahilinde, aslına sadık kalınarak inşa edilen Gölcük Belediyesi Tarihi Yalı Evleri, korana virüs tedbirleri nedeniyle yaklaşık iki aydır kapalı kalmasının ardından misafirlerine tekrar kapılarını, fizik mesafe ve çeşitli kullara uymak kaydıyla açtı.

Değirmendere Tarihi Yalı Evleri sizleri bekliyor

Gölcük Belediyesi tarafından ‘Tarih koridoru’ projesi kapsamında aslına sadık kalınarak inşa edilen, bünyesinde; otel, restoran, kafe, kütüphane ve sergi salonları bulunan, Gölcük Belediyesi iştiraki GÖLAŞ tarafından işletilen Değirmendere Tarihi Yalı Evleri, korana virüs normalleşme süreci kapsamında, fiziki mesafe ve çeşitli kurallara harfiyen uyarak tekrar hizmet vermeye başladı.

Değirmendere Tarihi Yalı Evleri sizleri bekliyor

Kafe, restoran ve otel hizmeti kapsamında tüm tedbirlerin sıkı sıkıya alındığı Yalı Evleri’nde, mönüden siparişlerinizi de “QR Kodu” uygulamasıyla hiçbir yere dokunmadan cep telefonunuzdan verebilirsiniz. Restoran hizmetleri kapsamında mönüye yeni lezzetler eklenirken, muhteşem manzarası ve tarihi dokusuyla birlikte hoşça vakit geçirip, çayınızı ve kahvenizi yudumlayabilir, kahvaltı keyfi de yapabilirsiniz. Her türlü hijyen önlemi alınmış 19 odası bulunan Konak Otel’de, konakla hizmetinden de faydalanabilirsiniz. En güzel anlarınızı yaşamak için Değirmendere Tarihi Yalı Evleri sizleri bekliyor. Rezervasyon Restoran Telefon: 0 533 052 89 70 – Konak Otel Rezervasyon Telefon: 0 262 427 00 01, ayrıntılı bilgi için: www.golas.com.tr

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı