Güncel

DEVA Çayırova, Abdal Musa Cemevi’nde

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Çayırova Cem Vakfı  Abdal Musa Cemevi’ni ziyaret etti. Ziyarete Deva Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Kaya da eşlik etti

Çayırova Cem Vakfı  Abdal Musa Cemevi Başkanı Halil İbrahim Araz, “Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç beye ve yönetici arkadaşlara bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederim. Ziyaretten büyük mutluluk duyduk. İlçemizin kardeşlik iklimine katkıda bulunmaktan dolayı çok sevinçliyiz” dedi.

DEVA Çayırova, Abdal Musa Cemevi’nde

Cemevi Dedesi Mesut Yıldırım da ziyaretten çok mutlu olduklarını ve kardeşliği pekiştirecek bu görüşmelerin daha sık yapılması gerektiğini ifade etti. Bu konuşmalardan sonra; Cem Vakfı Genel Merkez Yöneticisi ve aynı zaman da Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın Başdanışmanı Cem Avşar da zoom üzerinden toplantıya katıldı. Cem Avşar telekonferans yöntemiyle katıldığı toplantıda yaptığı konuşmada; “Daha önce Çayırova İlçe Teşkilatımızın açılış ve kongre programına katılım sağlamıştık. Bugün de Vakfımızın Çayırova Şubesi’ni ziyaret eden Deva Çayırova Teşkilatımızın ziyareti sebebiyle görüntülü olarak da olsa katılım sağlamak bizi çok mutlu etti. Hem Teşkilatımıza ve hem de Cem Vakfımızın Çayırova Başkanına ve değerli yöneticilerine teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Saraç ise, “Bugün Çayırova Cem Vakfı  Abdal Musa Cemevi’ni ziyaret ettik. Ziyaret bizleri ziyadesiyle çok mutlu etti. Başta Vakıf Başkanımız Sayın Halil İbrahim Araz Bey’e, Cemevi Dedemiz Sayın: Mesut Yıldırım Bey’e ve kurumun değerli yöneticilerine şükranlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu