Siyaset

DEVA Partisi Kandıra’da başkan Murat Bebek

Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi, yurt çapında olduğu gibi Kocaeli’de de teşkilatlarını hızla oluşturmaya devam ediyor

İl yönetimini 10 Ağustos’ta açıklayan Kocaeli İl Başkanlığı, o tarihten bu yana hızla ilçe teşkilatlarını oluşturmaya ve başkanlarını atamayı sürdürüyor. Şu ana kadar 9 ilçe başkanını açıklayan DEVA Partisi, bu çarşamba gerçekleşen İl Yönetim Kurulu Toplantısı ardından Genel Merkezin ve Genel Başkan Ali Babacan’ın da onayını alarak Kandıra İlçe Başkanlığı’na ilçenin tanınan ve sevilen isimlerinden Murat Bebek’in atamasını gerçekleştirdi. Böylece DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nın 10 ilçesi de tamamlanmış oldu.

Kandıra İlçe Başkanı Murat Bebek’e yetki belgesi takdim töreninde konuşan İl Başkanı Adem Koç, “Çok kısa bir sürede 10 ilçemizin de ilçe başkanlarını belirlemiş olduk. Yetki almış olan arkadaşlarımız da çok hızlı bir şekilde yönetimlerini oluşturmaktalar. Bir kısım ilçemiz ise ilçe başkanlığı binalarını da tuttular. Hemşerilerimizin yoğun bir ilgisi ve teveccühü ile karşılaşıyoruz.

Her gün yüzlerce insanımız, ‘Ben de DEVA Partisi’nde görev almak istiyorum, ne yapabilirim?’ diye bize ulaşıyor. Bu durum elbette bizim çalışma azmimizi ve şevkimizi daha da artırıyor. İnanıyorum ki Kandıra İlçe Başkanımız Sayın Murat Bebek’in kuracağı yönetim de bu güzide ilçemizde büyük başarılara imza atacak. Bütün ilçelerimizde olduğu gibi, Kandıra yönetimimizin de; il yönetimimiz ve bütün ilçe başkanlıklarımızla yanında olacağız” dedi.

İl başkanı Adem Koç’un ardından söz alan söz alan Kandıra İlçe Başkanı Murat Bebek de, “Öncelikle il başkanımıza ve değerli yönetimine teşekkür ediyorum. İnşallah Kandıralı hemşerilerimin desteği ile bu önemli ve güzel ilçemizi hak ettiği seviyeye el birliğiyle taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı