Güncel

Efsane başkan, Şayir’i övdü

CHP Kocaeli eski Milletvekili ve Tavşancıl Belediye eski Başkanı Salih Gün, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’i tebrik ederek,"İşte özlenen vefakarlık, özlenen insanlık. Tebrikler başkanım, tebrikler meclis üyeleri"dedi

Önceki gün Dilovası Tavşancıl’da yaşanan talihsiz kaza sonrası Dilovası Belediyesi Temizlik İşleri personeli Ayhan Kazak’ın vefatı Dilovası’nda hemen hemen her kesim tarafından büyük bir üzüntü ile karşılandı. Bunlardan biri de Dilovası Tavşancıl’da ikamet eden Kocaeli eski Milletvekili ve Tavşancıl Belediye eski Başkanı Salih Gün oldu. Gün kaza sonrası yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaşırken, birlik ve beraberliğe dikkat çekerek, yaşanan olay sonrası Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir ve meclis üyelerinin davranışını tebrik etti.

Efsane başkan, Şayir’i övdü

İŞTE SALİH GÜN’ÜN PAYLAŞIMI

Salih Gün kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Politikayı bir yana bırakalım, Ayhan kardeşimizi kaybettik. Belediye Başkanını aradım ağlamaklı evden çıkamadım. Durumu ağırmış dediler. Temizlik işlerini aradım. İlhan bey vekilim bile diyemeden hıçkırıklara boğularak maalesef kaybettik dedi. Muhtarla görüştüm. 10 dakika sonra maalesef kaybettik haberi. Sayın başkanla kulüp lokalinde yan yanayız. Üç günlük festivali iptal edin bir kardeşimizi diye telefonla talimat verdi. Evet, partili partisizi mahalle muhtarları, meclis üyeleri belediye personeli onu yakından tanıyan tavşancıllılar ve göl pazarından gelen yakınları Tavşancıl da iğne atsan yere düşmez. Acaba Ayhan kimdi. Dürüst, çalışkan, çalmayan, aldığı ile yetinen herkesin çalışkanlığında taktir ettiği gücü ve kuvveti ile herkese yardım eden çok az rastlanan örnek insan. Cenazesi camii avlusunda değil Atatürk heykelinin bulunduğu meydana sığmadı defin sonrası taziye ziyareti herkes evinde 17 civarı Facebook’u açtım. Dilovası Belediyesi Ağustos meclis toplantısında bir sokağa Ayhan Kazak’ın isminin verilmesini oy birliği ile karar almış. İşte özlenen örnek tablo, özlenen vefalılık, özlenen insanlık, özlenen demokrasi Tebrikler Başkanım, Tebrikler Meclis üyeleri, Teşekkürler merasim katılan Ayhan’ın dostları” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı