Turizm

Elite World Sapanca ile Gymboree işbirliği

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort yetişkin misafilerinin yanı sıra miniklerinde vaz geçilmezi oluyor

Elite World Sapanca’nın minik misafirleri artık Gymboree’nin eğlenceli aktiviteleri ile Kids Club’ta  keyifli zaman geçiriyor. Gymboree ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ında Elite World Sapanca’nın minik misafirleri için hazırladığı özel etkinliklerle çocuklara  unutamayacakları bir bayram coşkusu da  yaşatmaya hazırlanıyor. Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken EliteWorld Sapanca Convention&Wellness Resort, minik misafirlerinin de keyifli zaman geçirmesini sağlıyor. Son olarak Türkiye’de 17  yıldır faaliyet gösteren Gymboree ile özel bir iş birliği gerçekleştiren Elite World Sapanca, çocukların eğlenceli aktivitelerle farklı bir deneyim yaşamalarını sağlıyor.

Elite World Sapanca ile Gymboree işbirliği

Ahşap, bez çanta boyama, takı tasarım atölyesinin yanı sıra; 1-3 yaş grubuna özel oyun hamuru, duyusal oyunlar ve 4-12 yaş gruplarına özel ise seramik yapımı, taş boyama etkinlikleri ile çocukların eğlenirken, yeni hobiler edinmesini de sağlıyor. Elite World Sapanca’da aileler dinlenirken çocuklar ormanda hazine avının,  sanat atölyelerinin, oyun ve bowling alanının keyfini çıkarıyor.

Elite World Sapanca ile Gymboree işbirliği

Bunların dışında çocuklar Elite World Sapanca Kids Club’ta müzik aleti yapımı, ebru atölyesi, maske yapımı, dart ve halka atma oyunları, SPA eğlencesi, baskı çalışmaları, origami, kuş sanatı, kapı süsü tasarımı, pizza, kek ve kurabiye yapımı gibi eğlenceli aktiviteler ile farklı deneyimler yaşarken; mini disko ve pop corn & sinema keyfiyle de unutamayacakları bir gece geçiriyor.  Gymboree ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Elite World Sapanca’nın minik misafirleri için özel bir bayram kutlaması da hazırlıyor.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu