Magazin

Emre Aydın, hayranlarına seslendi

Kocaeli Fuarı 53. Yıl Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserlerin ikincisi Türk pop/rock sanatçısı Emre Aydın ile gerçekleşti

Kocaeli Fuarı 53.Yıl Yaz Etkinlikleri, kapılarını sevilen şarkıcı Nil Karaibrahimgil ile açmıştı. Yaz etkinliklerinin ikinci ayağı dün ünlü Türk pop/rock sanatçısı Emre Aydın’ın verdiği konserle gerçekleşti. Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi’ndeki konserde, sanatçı en sevilen şarkılarını Kocaelililer için söyledi.

“Beni Vurup Yerde Bırakma’, ‘Kâğıt Evler’, ‘Eylül Geldi Sonra’, ‘Ölünmüyor’ gibi 2003 yılından bu yana 8 albüme imza atan Emre Aydın, Kocaeli Fuarı’nda verdiği konserde, en sevilen şarkılarını söyledi. Elektro gitarla cover şarkılar da seslendiren Emre Aydın, “Yağmur, çamur demeden bu akşam konsere gelerek bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim” diyerek izleyicilere uzun süredir gelemediği Kocaeli’de olmaktan çok mutlu olduğunu belirtti. Konser sonunda kulise geçen ünlü sanatçı Emre Aydın, engelli bir hayranının isteğini de geri çevirmeyerek fotoğraf çektirdi.

Emre Aydın, hayranlarına seslendi

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı