Spor

Fethiye Caddesi şampiyonluğa hazır

3'ncü Lig 2. Grup lideri Kocaelispor şampiyonluğunu ilan etmeye hazırlanırken, İzmit Belediyesi Fethiye Caddesi’ni kutlamalar için hazır hale getiriyor

Kentin en önemli markası Kocaelispor, 18 Temmuz’da deplasmanda Fatsa Belediyespor karşılaşmasının ardından 3. Lig 2. Grup’ta sürdürdüğü liderliğini şampiyonlukla taçlandırmak istiyor. Bütün kent bu maça kilitlenirken, İzmit Belediyesi olası şampiyonluk halinde kutlamaların adresi olan Fethiye Caddesi’ni yeşil siyah bayraklarla donattı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Fethiye Caddesi’ne asılan bayraklarla şampiyonluk kutlamalarına şimdiden başladı.

FETHİYE’DE KUTLAYALIM”

Kocaelispor’un kazanıp, Turgutluspor’un puan kaybetmesi durumunda Kocaelispor 18 Temmuz’da şampiyonluğunu ilan edecek. İçerideki hiçbir maçı kaçırmayarak, Kocaelispor sevgisini her fırsatta dile getiren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “En başından beri, ‘Şampiyonluk gelsin bu sene, kutlayalım Fethiye’de’ diyoruz. Biz şampiyonluğa en başından beri inanıyoruz. İnşallah 18 Temmuz’da şampiyonluğumuzu, yeşil siyaha boyanmış bayraklar altında Fethiye Caddesi’nde tüm kent olarak coşkuyla kutlayacağız” dedi.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı