Siyaset

Genç Partililer’den CHP’ye ziyaret

Genç Parti Kocaeli il Başkanlığı’nın siyasi parti ziyaretleri sürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Genç Parti İl Başkanı İbrahim Altınoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Cengiz Sarıbay tarafından makamda ağırlandı.

Yapılan görüşmede, her iki partinin il başkanı Kocaeli siyasetindeki gelişmeleri ve son günlerde oluşan siyasi konularda görüş alışverişinde bulundu. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Türkiye’de kurulan ve vatandaşlara hizmet gayesi ile politikalar geliştiren her siyasi partiye saygı duyduklarını belirterek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Genç Partililer’den CHP’ye ziyaret

Genç Parti İl Başkanı İbrahim Altınoğlu ise, Genel Başkan Cem Uzan’ın talimatı ile Kocaeli’deki siyasi partileri ziyaret ettiklerini, şimdiki duraklarının ise CHP olduğunu belirtti. Altınoplu, Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan’ın hukuki süreçlerinin sonunda çok yakında ülkesine dönmek istediğini ifade ederek, “Bizler de çok yakında Genel Başkanımız Cem Uzan’ı karşılayacağız” dedi.

Genç Partililer’den CHP’ye ziyaret

Genç Parti İl Başkanı İbrahim Altınoğlu ayrıca, “Bizler de bu süreçte Kocaeli İl Başkanı ve aynı zamanda Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak görevli bulunduğum Güneydoğu ve Doğu Anadolu illerinde örgütlenmeleri yaparak, bu illerde il kongrelerini bitirdi. Böylelikle süratle tüm Türkiye’de il kongrelerini tamamlayarak, erken veya zamanında yapılacak seçimlerde seçim pusulasında yerimizi alacağız” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı