Güncel

Gençlerden 19 Mayıs için anlamlı video

Kılavuz Gençlik Modeli öğrencileri anlamlı bir video ile19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bu yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı korona virüs tedbirleri çerçevesinde açık alanlarda kutlayamadı. Ödüllü gençlik projesi Kılavuz Gençlik Modeli öğrencileri ise anlamlı bir video ile 19 Mayıs Bayramı’nı kutladı. Videoda farklı dalda başarılı olan gençler kendi alanları ilgili çalışmalar yaparken al bayrağımızı bir birlerine devrediyorlar.

Gençlerden 19 Mayıs için anlamlı video

7’DEN 27’YE BAŞARILI BİR GENÇLİK

Kılavuz Gençlik Modeli’nine ğitime yönelik hizmetleri arasında ve Türkiye’ye örnek olan Akademi Lise öğrencilerini içeren videoda duygusallık ön planda. Sanattan spora farklı branşlarda başarı sağlamış öğrenciler al bayrağımızı taşımanın gururunu yaşıyorlar. Videodaki temel mesaj ise 7’den 27’ye başarılı bir gençlik hedefi.

Gençlerden 19 Mayıs için anlamlı video

BASKETBOLCU, YÜZÜCÜ KEMANİ, RESSAM VE YAZILIMCI

Kılavuz Gençlik Modeli’nin bünyesinde birçok eğitim alan gençlerden Milli basketbolcu, yüzücü, kemani, ressam ve yazılımcı gibi başarılı olan gençlerBüyükşehir Belediyesin sağladığı olanaklardan duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler. Gençler videoda başarılarının yanında aynı zamanda Al Bayrağımızın, bağımsızlığımızınönemini vurguladı. Video Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesaplarından izlenebiliyor.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı