Turizm

Geziden mutlu döndüler

EGT Turizm ve Seyahat Acentesi ile 4 gece 6 gün süren 'Ramazan Bayramı Özel Güneydoğu Anadolu Turu' sona erdi

Adapazarı Kent Meydanı’nda 02 Mayıs tarihi, Saat 14.00’de başlayan yolculuk Adana Sabancı Camii ziyareti ile son buldu. Gezilecek yerlerin başında yer alan ve Diyarbakır şehrinde bulunan tarihi yöresel kahvaltı lezzetlerinin olduğu meşhur Hasan Paşa Hanı’nda yapılan kahvaltının ardından sırasıyla Evsel Bahçeleri, Bakırcılar Çarşısı, Sur içi ve 10 Gözlü Köprü ziyaretleri yapıldı.

Geziden mutlu döndüler

Bir sonraki durak Mardin

Tarihi ve turistik mekanları ile dünyaca ünlü güzide şehirlerimizden biri olan Diyarbakır’dan sonra turun bir sonraki durağı damaklarda farklı lezzet tatlarını biraya getirip oluşturması ile meşhur yemek ve mekanlarıyla bilinen Mardin oldu. Burada Midyat ile başlayan tur gezisi Deyrulzafran Manastırı, Kasimiye Medresesi, Eski Mardin, Yeni Mardin, Ulu Camii- Beyaz Su- Dara harabeleri ile devam etti. Gaziantep’te Bakırcılar ve Yemeniciler Çarşısı, Antep Kalesi ve Tarihi Tahmis Kahvesi ziyaretlerinin ardından turun durağı Şanlıurfa oldu. Ortaya çıktığı günden bu yana tüm dünyanın ilgi ve merakını celbeden Göbekli Tepe ile başlayan Şanlıurfa gezisi, şehrin en güzide yer ve mekanları olan Harran Karınca Evler, Halfeti, Batık Şehir tekne turu, Balıklı Göl, Eyüp Peygamber Makamı, Bakırcılar ve Baharatçılar Hanı ile yerini turun son durağı olan Adana’ya bıraktı.

Geziden mutlu döndüler

Unutulmaz anılar birikti

Adana’da Taş Köprü ve Sabancı Camii ziyaretiyle unutulmaz anılar birikmesi ile kültür zenginliği yaşayan EGT Turizm ve Seyahat Acentası misafirleri, 4 gün 6 gece süren muhteşem bir yolculuğun da sonuna geldi.

Geziden mutlu döndüler

EGT Turizm ve Seyahat Acentası ayrıcalığı ile fiyata dahil olan hizmetler

Gidiş- dönüş ulaşım, 4 Gece Otel Konaklaması, 4 Sabah Kahvaltısı, 3 Akşam yemeği, Zorunlu Seyahat Sigortası, Profesyonel Rehberlik hizmeti, Otopark ve otoban yol ücretleri, Araç içi ikramlar, Belirtilen Çevre gezileri. Sınırlı sayıda kontenjanların yer aldığı ve düzenlendiği organizasyonlar için şimdiden yer ayırtmayı unutmayınız.

İrtibat ve Rezervasyon:

0549 104 00 54

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu