Ekonomi

Godiva Café, ilk kez Bodrum’da

Godiva, Bodrum’da kafe konseptli ilk mağazasıyla yaza tat katacak

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godiva, Bodrum Yalıkavak Marina’da açtığı kafe konseptli yeni mağazasında misafirlerine eşsizbir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Türkiye’deki 14’üncü mağazasını Bodrum’da açan Premium çikolata markası Godiva, kafe konseptli yeni mağazasında misafirlerini gerçek Belçika çikolatasının doyulmaz lezzetleriyle buluşturuyor.

Benzersiz pralin, trüf ve kare çikolatalarının yanı sıra dondurmalı profiterol, Belçika Waffle, Speculoos Krep ve çikolataya batırılmış taze meyveler gibi birbirinden farklı lezzetlerin yer aldığı yaz menüsüyle çikolata sanatını Ege sahillerine getiren Bodrum Godiva Café,açık havadaki oturma alanında enfes Godiva tatlarını keyifli bir atmosferde deneyimlemenizi sağlıyor.

Godiva Café, ilk kez Bodrum’da

Taze meyveler ve Godiva çikolatalarıyla soğuk taş üzerinde hazırlanan dondurmanın yapım aşamasının izlenebildiği özel cam bir bölüme sahip mekanda, misafirler diledikleri dondurmayı ikonik Belçika çikolatasıyla birlikte sipariş edebiliyor. Dondurma çeşitlerine ek olarak Godiva Café’nin menüsünde, soğuk çaylar, limonatalar ve Belçika çikolatasıyla zenginleştirilen Chocolixir içeceği de bulunuyor.

Godiva Café, ilk kez Bodrum’da

Yalıkavak Marina ve diğer mağazalarında gerek misafir gerekse çalışanlarının sağlığı ve güvenliği için Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği tüm hijyen ve güvenlik önlemlerini almayı sürdüren Godiva, hem klasik hem de yeni lezzetlerini kafeleri aracılığıyla daha fazla noktada çikolata tutkunlarına sunmayı amaçlıyor. Eşsiz Godiva ürünlerini www.godiva.com.tr adresinde ve tüm Godiva Café’lerde bulabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu